Ексглаву Роскосмосу Рогозіна «привітали» з днем народження у Донецьку

10:22, 22.12.2022
Ексглаву Роскосмосу Рогозіна «привітали» з днем народження у Донецьку

дмитро рогозін отримав лише кілька поранень.

Так званий "глава уряду ДНР" Віталій Хоценко і ексглава Роскосмосу Дмитро Рогозін дістали поранення в Донецьку нібито після обстрілу з боку України.

 

Вранці 22 грудня Рогозін повідомив деталі обстрілу і свого поранення.

 

Як інформує УМ, про це 22 грудня повідомили у Телеграм помічник Рогозіна і прессекретар Хоценка Міна Ахвердієва в коментарі ТАСС, Рогозін у коментарі RT, База, SOTA, Рогозін у Telegram

 

«На околиці Донецька обстрілу зазнав готель, у якому проживала група військових радників на чолі з Дмитром Рогозіним. Дмитро Олегович дістав поранення в спину. Він госпіталізований. Загрози життю немає», - написав помічник Рогозіна.

 

За словами помічника, поранення дістали також особи, які супроводжували Рогозіна. Він також заявив, що "удар носив явно цілеспрямований характер".

 

Сам Рогозін у коментарі RT підтвердив, що поранений у спину.

 

«Поранений у спину. Житиму. Осколок [пройшов] у сантиметрі від хребта», - написав Рогозін.

 

За даними "Бази", Рогозін дістав осколкове поранення м'яких тканин голови, проникаюче осколкове поранення сідниць, а також проникаюче осколкове поранення лівого стегна.

 

Водночас видання "SOTA" повідомляє, що Рогозіна поранили в ресторані "Шеш-беш" у Донецьку, де він відзначав день народження.

 

За даними видання, поранено також так званого "главу уряду ДНР" Віталія Хоценка, а його охоронця і ще одну людину вбито.

 

Пізніше прес-секретар Хоценка підтвердила ТАСС, що той поранений, загрози життю немає.

 

Додамо, що вранці 22 грудня Рогозін написав у Telegram, що дістав поранення в районі лопатки і чекає на операцію.

 

«У мене поранення, металевий осколок розміром 3×4 мм увійшов вище правої лопатки. Має бути операція. Постраждали ще кілька близьких мені людей», - додав, згодом у повідомлені Рогозін.

 

За словами окупанта, це була "робоча зустріч, вузьким колом і в спокійній обстановці після повернення з одного з добровольчих підрозділів".

 

Рогозін додав, що цьому готелі він та інші російські загарбники жили "всі останні місяці, і за 8 років противник жодного разу не обстрілював це місце".

 

Окупант вважає, що "хтось злив інформацію, і близько 19:45 відбулося кілька високоточних влучань", зокрема в місце, де вони безпосередньо перебували. За словами Рогозіна, "били калібром 120 або 155 мм, слідство визначить, звідки і хто".

 

Нагадаємо, що 15 липня Путін звільнив з посади голови "Роскосмосу" Дмитра Рогозіна, який обіймав цю посаду останні чотири роки. На його місце призначено Юрія Борисова. За даними джерел видання "Медуза", Рогозін мав перейти на роботу до адміністрації російського президента.

ЗМІ писали, що росіяни під нову анексію територій України можуть створити "Кримський федеральний округ", очолити який міг Рогозін. Однак цього не відбулося.

 

Як повідомляла УМ, в Києві стріляли у херсонського журналіста, який співпрацював з СБУ.