Німеччина почула США щодо надання Україні танків Leopard 2

14:33, 08.12.2022
Німеччина почула США щодо надання Україні танків Leopard 2

Україна незабаром отримає танки Leopard 2 від Німеччини (Фото з відкритих джерел)

У Бундестазі підтвердили, що США підтримають рішення Німеччини передати Україні танки Leopard 2.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомила глава оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Циммерман у Twitter.

 

«Це також було підтверджено під час мого візиту до Вашингтону під час усіх дискусій у Державному департаменті, Конгресі та Сенаті. Наші партнери очікують, що Німеччина виконає свої зобов’язання. Ми не повинні залишати Україну. Вам потрібні танки»,- написала Штрак-Циммерман.

 

7 грудня німецьке видання FAZ повідомило, що Сполучені Штати дали зрозуміти уряду Німеччини, що підтримують постачання німецьких основних бойових танків Leopard 2 в Україну, якщо Берлін зважиться це зробити. 

 

Уточнюється, що США не просили Німеччину здійснювати такі постачання. 

 

Відзначається, що тільки із запасів виробників Rheinmetall та Krauss-Maffei Wegmann Німеччина могла б надати 80 одиниць у найкоротші терміни. Ще 30 одиниць використовуватимуться у центрі бойової підготовки Бундесверу для представлення танків супротивника.

 

Як повідомляла УМ, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав Німеччину продемонструвати лідерство і нарешті передати Україні танки Leopard 2, системи Patriot і  БМП Marder.