Слов’янськ обстріляно з С-300: десятки поранених, є загиблі
На Донеччині російські варвари обстріляли Слов’янськ, є загиблий і поранені. >>
Результати рашиського обстрілу Херсонщини. (Фото: Поліція Херсонської області)
Російські варвари масовано обстріляли Херсонщину - цілили у багатоповерхівки та інфраструктурні об'єкти.
Як інформує УМ, про це 6 грудня повідомляє поліція Херсонської області у Фейсбуці.
«росіяни продовжують масовано обстрілювати Херсонщину з артилерії та реактивних систем залпового вогню, свідомо цілять у багатоповерхівки та об’єкти інфраструктури, щоб завдати якомога більшої шкоди та спричинити жертви серед мирного населення», - йдеться у повідомленні.
Після потужних вибухів в обласному центрі у багатоквартирних будинках повибивало вікна, розтрощило балкони та пошкоджено газові труби. Також окупанти обстріляли населені пункти Бериславського району, Голопристанської міської громади та передмістя Херсона. Там руйнувань зазнали житлові будинки.
Зазначається, що за минулу добу поліція Херсонщини відреагувала на 350 заяв і повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Слідчі відкрили 43 кримінальні провадження щодо воєнних злочинів армії країни-окупанта.
Як своєю чергою повідомив у Телеграм начальник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, за минулу добу 5 грудня, російські окупанти 17 разів обстріляли територію Херсонщини. Мирні населені пункти області загарбники атакували з артилерії, РСЗВ, мінометів та танків.
Росіяни гатили по об'єктах цивільної інфраструктури та житлових будинках. Через ворожі обстріли один житель Херсонщини отримав поранення, інформує ОВА.
У Херсоні перебувати небезпечно через постійні обстріли з боку військ рф, тому жителям міста радять евакуюватися, люди виїжджають залізничним транспортом і автомобільним.
Як повідомляла УМ, під Запоріжжям російські ракети влучили у будинки: є загиблі.
На Донеччині російські варвари обстріляли Слов’янськ, є загиблий і поранені. >>
Пролунав вибух в окупованому загарбниками Маріуполі, ймовірно вибухнула автівка одного з російських військових командирів. >>
На Запоріжжі в тимчасово окупованому Мелітополі вранці 27 березня пролунали декілька вибухів – зокрема, постраждала будівля, де розміщувались силові структури загарбників. >>
Декілька будівель біля Одеси пошкоджено внаслідок детонації морської міни: її під час шторму хвилі викинули на узбережжя. >>
Російські війська близько півночі завдали ракетного удару по Краматорську - поцілили у промислову зону. За оперативною інформацією, минулося без жертв. >>
Впродовж минулої доби по Херсонській області росіяни випустили 301 снаряд з важкої артилерії та "Градів", загинули дві людини, щонайменше 6 отримали поранення. >>