Зеленський провів засідання Ставки: говорили про ситуацію на фронті та відновлення енергетики

17:02, 03.12.2022
Зеленський провів засідання Ставки: говорили про ситуацію на фронті та відновлення енергетики

На засіданні обговорили темпи відновлення енергетики, пошкодженої військової техніки, забезпечення армії озброєнням і боєприпасами.

Президент України Володимир Зеленський втретє за тиждень провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, під час якого заслухав доповіді головних військових та силовиків про оперативну ситуацію на фронті та протидію ворогу. 

 

Також розглянули питання відновлення енергетичної системи України та обговорили продовження реалізації заходів із забезпечення духовної незалежності України.

 

Як інформує Україна молода, про це інформує пресслужба глави держави.

 

«Президент України Володимир Зеленський у суботу провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Учасники заслухали доповіді про оперативну ситуацію на фронті та протидію ворогу»,- йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що на засіданні проаналізували темпи відновлення пошкодженої військової техніки та забезпечення сил оборони озброєнням і боєприпасами.

Крім того, розглянули перебіг відновлення енергетичної системи України та реалізацію заходів із забезпечення автономної роботи об’єктів критичної інфраструктури.

 

Повідомляється, що також обговорили продовження реалізації заходів із забезпечення духовної незалежності України.

 

За інформацією пресслужби, участь у засіданні взяли керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, міністр оборони Олексій Резніков, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, голова Служби зовнішньої розвідки України Олександр Литвиненко, командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський та командувачі військ оперативних напрямків.

 

Також до засідання долучилися міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, інші члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

 

Як відомо, напередодні Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони "Про окремі аспекти діяльності релігійних організацій в Україні і застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". 

 

Нагадаємо, минулого разу засідання Ставки відбулося 28 листопада. На ньому, зокрема, говорили про плани ворога на найближчу перспективу.

 

 

Як повідомляла УМ, Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО, що передбачає, зокрема, й персональні санкції щодо деяких представників релігійних організацій, афілійованих із центрами впливу в російській федерації