Допоки російські терористи мають ракети, вони не заспокояться— Зеленський

15:24, 28.11.2022
Допоки російські терористи мають ракети, вони не заспокояться— Зеленський

Росіяни готують нові удари по критичній інфраструктурі України — президент Украіни

Президент України Володимир Зеленський застеріг  українців про початок складного тижня, оскільки російські терористи готують на цьому тижні нові удари по Україні. Однак українські оборонці готові до можливих нових обстрілів і дадуть гідну відповідь ворогові, запевнив президент.

 

Як інформує Україна молода, про це стало відомо з відеозвернення президента Володимира Зеленського.

 

«Завершується черговий тиждень повномасштабної війни – тиждень, за який ми багато змогли. Всі разом. Завдяки нашій єдності. Після масованого удару терористів у минулу середу день за днем ми відновлювали генерацію й постачання електрики»,– розпочав свій виступ Зеленський. 

 

За словами президента, станом на сьогодні в більшості регіонів країни діють лише стабілізаційні графіки. Ситуація енергетиками контролюється. 

 

«Я дякую всім працівникам енергетичних компаній, комунальних служб, ремонтних бригад, обласній владі, керівникам місцевих громад, які допомагали. Хочу подякувати також бізнесу, який долучився»,– сказав Зеленський. 

 


Однак, президент наголосив, що росія готує нові удари по Україні. 

 

«Ми розуміємо, що терористи готують нові удари. Ми це точно знаємо. І поки в них є ракети, вони не заспокояться, на жаль. Але наша здатність допомагати одне одному й дбати про тих, кому найскладніше, – про літніх людей, про сімʼї з дітьми, про тих, у кого війна забрала і дім, і рідних... Наша взаємодопомога є одним з елементів захисту від терору й є нашою силою»,– додав Зеленський. 

 

Крім того, він зазначив, що тиждень, що починається, може бути таким же складним, як і цей, що минув.

 

«Наші сили оборони готуються. Вся наша держава готується. Всі сценарії опрацьовуємо, зокрема з нашими партнерами. І має бути готовою наша з вами єдність. Тому, будь ласка, не залишайте без допомоги всіх тих, кому можете допомогти. І, будь ласка, на тижні зважайте на сигнали повітряної тривоги. Всі разом і допомагаючи одне одному ми пройдемо і цей виклик війни – цю зиму, це намагання Росії використати холод проти людей»,– зазначив президент. 

 

Також Зеленський розповів, що ситуація на фронті залишається дуже важкою. І найбільше – на Донеччині, як і в попередні тижні.

 

«Я хочу подякувати сьогодні за стійкість усім нашим воїнам, усім нашим героям! Вистояти зараз і захиститись зараз – це вистояти й захиститися на покоління вперед для всіх українців на всій нашій прекрасній землі. Ми робимо й будемо робити все можливе, щоб зміцнити нашу оборону. Робимо й будемо робити все, щоб притягти Росію до відповідальності за цю війну, за цей терор. І щоб досягти цих результатів, на тижні, що починається, будуть нові важливі кроки»,– сказав Зеленський.