путін задіяв по всьому світу до 20 осіб для досягнення переговорів з Україною

11:03, 04.11.2022
путін задіяв по всьому світу до 20 осіб для досягнення переговорів з Україною

путіну треба за будь-яку ціну добитися "передиху". (kremlin.ru)

Значну поразку у війні проти України, яку ж сам почав, відчуває президент росії володимир путін. Тому він хоче скоріших перемовин із президентом України Володимиром Зеленським.

 

Зокрема, понад 20 довірених осіб путіна намагаються домовитися про переговори з українською стороною.

 

Як інформує УМ, про це повідомили в Telegram-каналі "Генерал СВР".

 

Вперше росія використовує таку кількість людей для спроб розв'язання одного питання.

 

За вісім із половиною місяців війни ставлення до можливості завершити конфлікт за допомогою переговорів у Президента росії володимира путіна та президента України Володимира Зеленського змінилися діаметрально.

 

Тепер путін бажає переговорів настільки сильно, що на сьогодні не менше двадцяти довірених осіб з ініціативи президента росії, на різних майданчиках і в різних форматах, намагаються знайти можливість якщо не припинити війну і вийти на мирний договір, то хоча б заморозити конфлікт, припинивши бойові дії, звісно з якимись придбаннями для росії, які путін зможе продати як перемогу, йдеться у повідомленні.

 

Таким чином посланці путіна зв'язуються з посередниками, які можуть донести пропозиції диктатора до керівництва США та інших партнерів України. Своєю чергою близьке оточення володимира путіна усвідомлює, чим для них обернеться поразка у війні, зокрема, це буде великою проблемою для режиму всередині країни.

 

Проте путін хоче завершити війну на своїх умовах: з бонусом у вигляді "нових територій".

 

Проблемою російського президента є те, що він упевнений у залежності України від США, Великої Британії та інших країн Європи і не шукає підходу до Зеленського з позиції рівного. А Зеленський, маючи виграшну позицію, відхиляє будь-які пропозиції та розраховує повернути територіальний status quo на кордони України початку 2014 року.

 

Своєю чергою близькі люди путіна починають переконувати його, що виграти війну з внутрішніми "турбо-патріотами" буде простіше, ніж з Україною, яку підтримує Захід.

 

А в путіна настрій змінюється по декілька разів на день: то він мириться і все віддає, то не бачить інших варіантів, крім застосування ядерної зброї.

 

Додають, що путін живе у стані постійного стресу, тому повернення проблеми з його психічним здоров'ям може стати великою проблемою для еліт. Тому новий ДКНС може вийти з поясненнями, що тяжка хвороба путіна призвела до прийняття помилкових рішень.

 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський повідомив, що переговори з рф будуть відновлені лише після повернення всіх територій у межах 1991 року. Також радник глави Офісу президента Михайло Подоляк розповів, що кремль тисне на українських партнерів, аби ті переконали Зеленського у проведенні переговорів з рф на їх умовах.

 

Як повідомляла УМ, Патрушев та Бортніков вмовили путіна розпочати війну.