Тричі в одну річку. Удари по Туапсинському НПЗ – значення і наслідки
У ніч на 28 квітня українські дронарі втретє за останні два тижні завдали удару по одному з найбільших нафтопереробних заводів росії, що розташований у порту міста Туапсе. >>
З Херсона окупанти роблять пустку: грабують все підряд.
Окупаційні російські війська розграбували в Херсоні все комунальне майно: з обласного центру вивезли пожежні машини, автобуси і карети швидкої допомоги
Як інформує УМ, про це «Новинам Приазовʼя» розповіла начальниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова.
«Розграбоване абсолютно усе майно в нашому місті, яке належало до комунальних підприємств, що забезпечували життєдіяльність нашого міста. Комунальне підприємство «Херсонміськводоканал», яке мало на своєму балансі велику кількість саме технічних засобів, машин, це все вивезено, нічого немає. Така сама ситуація і підприємства «Херсонгаз». Воно повністю спустошене. Наш автопарк, який був поповнений 30-ма автобусами, — вони всі вивезли. Швидкі допомоги, які були в місті, всі вивезені, пожежні машини — жодної не залишилося», — сказала Лугова.
Представник окупаційної влади захопленої Херсонщини кирило стремоусов вже каже, що російські війська, скоріше за все, підуть з Херсона на лівий берег Дніпра. Окупанти намагаються виселити з міста якомога більше мешканців.
У розвідці України повідомили, що росіяни заохочуть жителів Херсона до переїзду так званими «житловими сертифікатами» на придбання житла в рф. Проте примусові виселення жителів тривають. У звільнене житло заселяються перевдягнені в цивільне російські військові зс рф. У місцевих також відбирають автомобілі.
Впродовж кількох останніх тижнів йде переселення колаборантів та представників окупаційної адміністрації до пансіонатів, які розташовані на Арабатській Стрілці. Власників баз відпочинку примушують розселяти «переселенців».
Нагадаємо, що 18 жовтня в окупованій частині Херсонщини оголосили про «організоване переміщення цивільного населення на лівий берег Дніпра» на тлі наступу ЗСУ.
Окупанти вивезли «адміністрації» на лівий берег Херсонщини, а російські війська будують укріплення. Ймовірно, Херсон готують до вуличних боїв.
2 листопада у Херсонській області окупанти оголосили про «заборону на транспортне сполучення з правим берегом Дніпра». Вже 3 листопада з будівлі обласної державної адміністрації в Херсоні зник російський прапор.
Як повідомляла УМ, у Херсоні рашисти оголосили набір у «тероборону».
У ніч на 28 квітня українські дронарі втретє за останні два тижні завдали удару по одному з найбільших нафтопереробних заводів росії, що розташований у порту міста Туапсе. >>
Радослав Сікорський, очільник МЗС Польщі, повідомив, що його країна у межах обміну з рф відпустила російського археолога Александра Бутягіна, про екстрадицію якого просила Україна за розкопки в окупованому Криму. >>
Контррозвідка Служби безпеки та Національна поліція зірвали замовне вбивство Героя України – генерал-майора Сил оборони нашої держави. За результатами спільних дій на Житомирщині затримано двох агентів рф, які готували ліквідацію українського воїна. >>
Краснодарський край рф знову атакували українські дрони: місцеві жителі повідомили про десятки вибухів, які прогриміли після другої години ночі. >>
Посла Ізраїлю терміново викликала «на килим» Україна – все через судно з імовірно вкраденим українським зерном з тимчасово окупованих територій, яке прямує до порту країни. >>
Прокурори Офісу Генерального прокурора разом зі слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України у взаємодії з правоохоронними органами кількох держав провели міжнародну операцію, у межах якої припинено підготовку тяжких і особливо тяжких злочинів у країнах ЄС. Встановлено виконавців, посер >>