Безпілотники атакували Енгельс, Ростов і Луганськ: горить військова казарма
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
США збирається застосувати проти КНДР санкціі за приховане постачання боєприпасів росії
Держдеп США заявив, що має інформацію про те, що КНДР приховано постачає артилерійські боєприпаси Москві, які росія використовує для війни з Україною.
Проти Пхеньяна збираються застосувати нові санкції. У свою чергу, Пхеньян вдає, ніби боєприпаси передаються до країн Близького Сходу і Північної Африки.
Як інформує Україна молода, про це на брифінгу заявив речник Державеого департаменту США Нед Прайс.
Він додав, що США збираються вжити нових санкцій проти КНДР, як було з Іраном за постачання росіянам БпЛА.
У вересні американська газета New York Times із посиланням на розсекречені дані американської розвідки написала, що Росія купує мільйони артилерійських снарядів і ракет у Північної Кореї.
Закупівля озброєння в КНДР, яка сама роками перебуває під санкціями, свідчить, що західні санкції обмежили ланцюжки постачання до Росії та змусили Кремль звертатися до держав-вигнанців.
7 вересня в Білому домі заявили, що Росія потенційно може купувати у Північної Кореї мільйони боєприпасів, але жодних ознак того, що угода вже була укладена, немає.
Північна Корея заперечила звіт американської розвідки щодо постачань озброєння росії.
Пхеньян звинуватив Вашингтон у поширенні "чуток" проти його іміджу.
Як повідомляла УМ, за даними американської розвідки, Росія купує північнокорейську артилерію. Купівля Москвою мільйонів снарядів і ракет у Північної Кореї є ознакою того, що глобальні санкції перешкоджають постачанню російських військових.
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
Упродовж останнього року російські хакери проводили масштабну кампанію кібершпигунства проти американських учених-ядерників, оборонних підрядників і державних службовців. За даними західних спецслужб, перед атаками на країни НАТО вони випробовували свої методи на українських організаціях. >>
Крилаті ракети FP-5 «Фламінго» у п’ятницю вранці, 24 липня, завдали удару по військовому заводу «АВИТЕК» у російському місті Кіров, що за 1 200 км від кордону України. >>
Комітет всесвітньої спадщини ЮНЕСКО попереджає, що об’єкт «перебуває під загрозою внаслідок значної втрати справжності та цілісності, викликаної новим будівництвом та пов’язаними з ним масштабними археологічними розкопками». >>
Одіозний міністр закордонних справ росії Сергій Лавров заявив про готовність Москви до мирних переговорів та закликав Сполучені Штати припинити постачання зброї Україні, яке він вважає неприпустимим. >>
Група безпілотників у ніч проти четверга, 23 липня, атакувала нафтопереробний завод в Ульяновській області рф. >>