Економіка України втрачає ₴7,5 мільярдів щодня через повітряні тривоги

15:01, 31.10.2022
Економіка України втрачає ₴7,5 мільярдів щодня через повітряні тривоги

Постійні повітряні тривоги паралізовують роботу підприємств

Голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев повідомив, що масштабні тривоги в робочий день паралізують економічну активність країни і завдають шкоди економіці у 7,5 мільярда гривень.

 

Як інформує Україна молода, про це він повідомив у Телеграмі.

 

«Очевидно, що ударами по нашій країні в понеділок вранці, коли люди ідуть на роботу, ворог не тільки намагається завдати удару по енергетичній інфраструктурі, а й паралізувати економічну активність. Втрати від масштабних тривог, що тривають робочий день, обраховуються щонайменше у 7,5 млрд грн втрат для ВВП», - ідеться в повідомленні.

 

Гетманцев закликає українців не «віддавати ворогу ці вкрай необхідні нам гроші» і пропонує організувати роботу як державного, так і приватного сектора економіки віддалено/в неробочі часи/у вихідні таким чином, аби не тільки компенсувати простій, а й забезпечити виробництво необхідної для перемоги продукції.

 

Як повідомляла УМ, вранці  31 жовтня російські війська завдали масованого удару по території України. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль поінформував, що уражено 10 регіонів України, де пошкоджено 18 об'єктів, більшість з яких енергетичні.