Мадяр закликав Зеленського відновити транзит нафти
Петер Мадяр, майбутній прем'єр Угорщини, очікує від президента Зеленського відновлення транзиту російської нафти трубопроводом "Дружба", якщо він придатний до роботи >>
російський диктатор путін несе особисту відповідальність за війну проти України — Штайнмаєр
Президент ФРН Франк -Вальтер Штайнмаєр під час виступу у Берліні заявив, що Путін одержимий імперією, а Німеччина та Росія перебувають у протистоянні. Тому сьогодні «немає місця старим мріям» про рф.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Spiegel.
За його словами, Росія та Німеччина перебувають у "новому періоді" протистояння.
«Якщо ми подивимося на сьогоднішню Росію, то в ній немає місця старим мріям. Наші країни сьогодні протистоять одна одній»,— сказав Штайнмаєр.
Він зазначив, що початком повномасштабної війни проти України РФ здійснила "розрив епохи", що занурило Німеччину в "інший час і невпевненість".
«Час, відзначений війною, насильством і втечею, занепокоєнням про поширення війни в Європі»,— заявив німецький президент.
Штайнмаєр заявив, що російський диктатор Володимир путін несе особисту відповідальність за війну проти України.
«У своїй імперській одержимості російський президент порушив міжнародне право, поставив під сумнів кордони, здійснив захоплення земель»,— резюмував він.
Як повідомляла УМ, 25 жовтня Штайнмаєр прибув до України. У купе мав букет ірисів від Укрзалізниці, а на столі лежала листівка із зображенням переданих Україні IRIS-T. У першій половині дня він поїхав до Чернігівської області – там його застала повітряна тривога, і він близько двох годин провів у сховищі.
Штайнмаєр зустрівся з Зеленським і пообіцяв, що "днями" Німеччина передасть Україні дві системи MARS II та чотири гаубиці Panzerhaubitze 2000.
Після поїздки Штайнмаєр сказав, що в Україні "все набагато страшніше", ніж вважають люди у Німеччині.
Петер Мадяр, майбутній прем'єр Угорщини, очікує від президента Зеленського відновлення транзиту російської нафти трубопроводом "Дружба", якщо він придатний до роботи >>
На території колишніх сіл Острівки та Воля Островецька проведуть пошукові дослідження з метою виявлення останків селян, які трагічно загинули у серпні 1943 року. >>
У Краснодарському краї рф в місті Туапсе виникла масштабна пожежа в резервуарному парку НПЗ внаслідок нічної атаки безпілотників. >>
Бойові дії в Україні Іран інтенсивно аналізує та адаптує свою оборонну доктрину, враховуючи досвід сучасної війни з використанням дронів. >>
На грунтовому турнірі у французькому Руані вперше в історії дві українські тенісистки грали фінал на рівні WTA-Туру. Посіяна тут під першим номером Марта Костюк у двох сетах переграла свою 19-річну співвітчизницю Вероніку Подрез - 6:3, 6:4. >>
Ми багато говорили про роль молоді у творенні нашої держави, про той вибір, який кожен із нас робить щодня. Бо Україна сьогодні — це не лише про страшні виклики, це, перш за все, про нашу з вами можливість формувати власну, унікальну траєкторію розвитку. >>