У Латвії діаспора проведе пікет і мітинг у День захисників і захисниць України

12:44, 06.10.2022
У Латвії діаспора проведе пікет і мітинг у День захисників і захисниць України

Українці Латвії не вперше привертають увагу до війни в Україні. (facebook.com/lvukrkongress)

Представники української діаспори Латвії анонсували пікет та мітинг, що відбудуться в Ризі у День захисників і захисниць України, та запросили долучитися усіх охочих.

 

Як інформує Україна молода, про це йдеться на сторінці події у Фейсбуці.

 

Заходи організовують Товариство підтримки України, Конгрес українців Латвії і Пласт у Латвії.

 

Пікет відбудеться у п’ятницю о 17.00 біля посольства рф. О 18.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку буде проведено мітинг для вшанування пам’яті загиблих і подяки тим, хто боронить українську землю.

 

Організатори наголосили, що Україна – щит Європи та всього цивілізованого світу. Українська держава та її воїни ведуть війну проти російського агресора і захищають не тільки себе, захищають весь світ від наступу загарбницьких сил тиранії і диктатури.

 

«Українські захисники й захисниці сьогодні уособлюють героїзм та відвагу воїнів багатьох поколінь, воїнів різних країн – усіх, хто протягом століть боронив ідеали свободи, відстоював державність і виборював незалежність», – ідеться в дописі.

 

Також зауважується, що росія – країна-терорист, яку треба зупинити й покарати, а зупинити сучасну росію, яка розуміє виключно мову сили, можна лишень шляхом перемоги української армії на полі бою в Україні, тому Україні терміново потрібна сучасна західна зброя.

 

Нагадаємо, після початку повномасштабної агресії рф проти України до Латвії прибули та зареєструвалися 37 629 громадян України.

 

Як повідомляла УМ, у Німеччині в Дюссельдорфі провели благодійний аукціон картин українських митців