Презентовано пам'ятну монету «Сили територіальної оборони Збройних Сил України» – Нацбанк, фото

13:18, 03.10.2022
Презентовано пам'ятну монету «Сили територіальної оборони Збройних Сил України» – Нацбанк, фото

До Дня територіальної оборони, який в Україні відмічають 2 жовтня, Нацбанк випустив обігову пам'ятну монету "Сили територіальної оборони Збройних Сил України" номіналом 10 грн (Фото: bank.gov.ua)

Обігову пам'ятну монету "Сили територіальної оборони Збройних Сил України" номіналом 10 грн презентував Національний банк.

 

 Як інформує УМ, про це 3 жовтня повідомили на сайті НБУ.

 

Під час презентації монети заступник голови Національного банку Олексій Шабан сказав: «Сьогодні ми презентуємо обігову пам'ятну монету "Сили територіальної оборони Збройних сил України". Це перша обігова монета з серії Збройні сили України, що за розмірами і технічними характеристиками ідентична до звичайної монети номіналом у 10 грн».

 

Заступник голови НБУ також зауважив, що це перша монета зі значним тиражем у 10 млн штук. Раніше Нацбанк випускав монети тиражами до 5 млн штук.

 

 

Пам'ятна монета "Сили територіальної оборони Збройних Сил України" є обов'язковою до прийняття під час готівкових розрахунків.

 

Він повідомив, що на реверсі монети зображено дві стилізовані фігури військовослужбовців, а також логотип та гасло Сил територіальної оборони ЗСУ: "Готові до спротиву". Аверс монети – ідентичний всім іншим монетам номіналом 10 гривень.

 

Реалізація таких монет як нумізматичної продукції банками-дистриб’юторами не здійснюватиметься. Національний банк поповнюватиме цими монетами каси банків.

 

Як повідомляла УМ, із 15 вересня ввів у обіг пам’ятну монету "Володимирський собор у м. Київ" номіналом у 5 гривень.