«Потужний» готовий воювати безкінечно. Коли ж мир стане вигіднішим, ніж війна?
Перемовини з сенсами Дональда Трампа: віддавати чи не віддавати Донбас, уся ця говорильня — повністю зірвані. >>
Із політиків хто хто, а Меркель добре знає підступність путіна. (Фото: © dpa / Christoph Soeder)
Ексканцлерка Німеччини Ангела Меркель, яка має досвід тісної взаємодії ї президентом РФ Владіміром Путіним, порадила всерйоз ставитися до його ядерних погроз.
Як інформує УМ, про це повідомляє Tagesspiegel.
"Ви повинні серйозно ставитися до його слів", - сказала Меркель.
"Сприймати слова серйозно, не відкидаючи їх з самого початку як блеф, а ставитися до них серйозно - це аж ніяк не ознака слабкості чи умиротворення, а ознака політичної кмітливості" – пояснила вона.
Як відомо, вранці 21 вересня президент рф владімір путін оголосив у Росії часткову мобілізацію та заявив, що "не блефує" погрозами застосування ядерної зброї, при цьому стверджуючи, ніби ядерні погрози почалися з боку країн Заходу, а не Кремля.
Західні лідери засудили ядерну риторику Путіна, назвавши її небезпечною ескалацією та "брязканням зброєю".
За даними ЗМІ, в західних столицях продумують плани реагування на випадок, якщо президент рф владімір путін почне реалізовувати ядерні погрози щодо України - хоча вважають це дуже малоймовірним - та надсилають Кремлю попередження про наслідки.
Президент України Володимир Зеленський сказав, що не вважає погрози путіна блефом, акцентувавши на створенні силами рф небезпеки для українських АЕС.
Як повідомляла УМ, Шольц закликав путіна навіть не думати про застосування ядерної зброї.
Перемовини з сенсами Дональда Трампа: віддавати чи не віддавати Донбас, уся ця говорильня — повністю зірвані. >>
Мюнхен знову став дзеркалом страхів Заходу. Після минулорічного холодного душу від Венса цього разу на сцену вийшов Марко Рубіо — з м’якшим тоном, але жорстким підтекстом. >>
Розгойдування Ірану не сходить з міжнародного порядку денного. Хоча три тижні тому не сталося анонсованого зовнішнього втручання в країну, але це питання часу. >>
Перемовини в Абу-Дабі з самого початку не виглядали як шлях до миру — радше як ретельно зрежисована спроба зафіксувати безвихідь. >>
Невідомий скоїв замах у Москві на першого заступника начальника ГРУ Генштабу РФ, генерал-лейтенанта Володимира Алєксєєва >>
Зв’язки з російською розвідкою мав скандальновідомий засуджений американський фінансист Джеффрі Епштейн - він збирав компромат на відомих людей. >>