МоГілізація: путін прагне захопити Харків та Одесу

12:43, 28.09.2022
МоГілізація: путін прагне захопити Харків та Одесу

Ціною життя росіян, путін мріє захопити великі міста України (Фото з відкритих джерел)

Російський диктатор володимир путін сподівається після мобілізації захопити Одесу і Харків, проте шанси на досягнення цієї мети виявляються  дедалі більш примарними.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, близькі до Кремля. 

 

В оточенні Путіна припускають, що після оголошеної мобілізації Росія зможе повернути собі ініціативу на полі бою, просунутися вглиб України та захопити кілька великих міст, серед яких Харків та Одеса.

 

Російські чиновники сподіваються, що їхня армія зможе боротися з Україною до кінця, а Кремль зрештою досягне угоди, яка закріпить хоча б частину так званих завоювань.

 

Однак видання Bloomberg називає малоймовірним те, що 300 тис. погано навчених та невмотивованих мобілізованих військових зможуть змінити ситуацію на полі бою.

 

Військові аналітики прогнозують, що цього, ймовірно, буде достатньо лише для того, щоб уповільнити просування України. Тим часом сам Путін досі розраховує на газовий шантаж та ядерні погрози.

 

Нагадаємо, російські пропагандистські ЗМІ вже почали публікувати намальовані цифри так званих референдумів на тимчасово захоплених територіях.

 

Аналітики американського Інституту вивчення війни припускають, що росія спробує анексувати окуповані території до або після 1 жовтня.

 

Як повідомляла УМ, путінський указ про оголошення часткової мобілізації до лав збройних сил російської федерації підтвердив наявні в її армії проблеми з особовим складом. Водночас нові мобілізовані росіяни не змінять хід війни, а лише збільшать і без того вже чималий список втрат своїх солдат в Україні.

 

За інформацією Генштабу ЗСУ, загальні бойові втрати противника орієнтовно склали особового складу ‒ близько 58 тисяч осіб.