Зеленський і Макрон говорили про ЗАЕС та зброю

16:04, 05.09.2022
Зеленський і Макрон говорили про ЗАЕС та зброю

Нещодавно президент України Володимир Зеленський і президент Франції Еммануель Макрон мали зустріч у Маріїнському палаці

У понеділок, 5 вересня, Президент України Володимир Зеленський провів півторагодинну телефону розмову зі своїм французьким колегою Емманюелем Макроном. За цей час обговорили три важливих питання, серед яких візит місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС.

 

Як інформує Україна молода, про це Зеленський написав у власному Twitter-акаунті.

 

Крім візиту представників Міжнародного агентства з атомної енергії на Запорізьку АЕС в Енергодарі, Зеленський обговорив з Макроном ситуацію на фронтах, а також підтримку України з боку Франції. Деталей розмови не розголошується.

 

«Поінформував французького колегу про ситуацію на фронті та перебіг протидії агресії РФ. Скоординували подальшу оборонну підтримку з боку Франції. Обмінялися оцінками результатів місії МАГАТЕ на ЗАЕС»,— додав з цього приводу президент України.

 

Варто зазначити, що за кілька днів до цієї розмови президент Франції Еммануель Макрон заявив, що треба продовжувати діалог з країною- агресором рф та російським диктатором володимиром Путіним.

 

На його думку, саме у цьому полягає робота дипломата і він не хоче допустити, аби перемовником була тільки Туреччина. Примітно, що з приблизно такою ж заявою виступив 1 вересня й канцлер Німеччини Олаф Шольц.

 

Як повідомляла УМ, нещодавно Макрон, Шольц, Драгі та Йоханніс відвідали Київ та зустрілися з президентом України Володимиром Зеленським.