Краснодарський край масовано атакували БПЛА
Про "масовану атаку" на регіон заявили в Краснодарському краї рф, внаслідок якої нібито пошкоджені резервуар з нафтопродуктами, склад і термінали, а також інші об'єкти. >>
Наслідки ворожих обстрілів Енергодара 1 вересня (Фото: Дмитро Орлов у Telegram)
Наперед узгоджений маршрут слідування місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС.росіяни обстрілюють з артилерії
Як інформує УМ, про це 1 вересня повідомив у Телеграмі начальник Запорізької ОВА Олександр Старух.
"Росіяни ведуть артобстріл заздалегідь погодженого маршруту слідування місії МАГАТЕ із Запоріжжя до ЗАЕС. Передова група ООН не може продовжити рух з міркувань безпеки", - йдеться у повідомленні.
Старух зазначив, що Україна продовжує докладати зусиль для організації безпечного доступу міжнародної місії МАГАТЕ до ЗАЕС. Вимагаємо від РФ припинити провокації і надати безперешкодний доступ МАГАТЕ до українського ядерного об'єкту.
Нагадаємо, що 31 серпня місія Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) прибула до Запоріжжя, щоб відвідати Запорізьку атомну електростанцію в окупованому Енергодарі.
ЗАЕС, найбільша атомна станція в Європі, з 4 березня захоплена російськими військовими, відтоді на майданчику станції загарбники розміщують військову техніку та боєприпаси, обстрілюють прилеглу територію.
ООН, США та Україна закликали рф до виведення військової техніки та особового складу з ядерного об’єкта.
Сьогодні, 1 вересня, мер Енергодара Дмитро Орлов повідомив, що з самого ранку місто - під постійними мінометними обстрілами. Пізніше загарбники відкрили вогонь із РСЗО та з гелікоптерів. Повідомляють про загиблих і поранених.
Як повідомляла УМ, місія МАГАТЕ на Запоріжжі не може отримати від росіян спецперепустки.
Про "масовану атаку" на регіон заявили в Краснодарському краї рф, внаслідок якої нібито пошкоджені резервуар з нафтопродуктами, склад і термінали, а також інші об'єкти. >>
Сили оборони знищили транспортно-десантний катер БК-16, РЛС РСП-10, вузол зв'язку та склад боєприпасів противника. >>
У Сумах російські окупаційні війська 13 лютого завдали удару безпілотниками по лікарні. >>
У ніч на 13 лютого підрозділи Сил оборони України завдали ураження по низці важливих об'єктів ворога на тимчасово окупованих територіях України. >>
Один із портів в Одеській області російські війська атакували безпілотниками, одна людина загинула, ще шестеро зазнали поранень. >>
Вибухи пролунали в російському місті Ухта (республіка Комі), що за 2 000 км від України: під ударом - НПЗ "Лукойл-Ухтанефтепереработка". >>