Навколо України рф сконцентрувала 430 літаків і 360 вертольотів

15:58, 16.08.2022
Навколо України рф сконцентрувала 430 літаків і  360 вертольотів

Попри те, що чимало російських літаків знищено, ворог поповнює авіацію і зосереджує навколо України

Речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат зазначив, що кількість авіації, що сконцентрувала росія навколо України, становить близько 430 літаків і понад 360 вертольотів.
 
Як інформує Україна молода, про це він повідомив під час брифінгу.
 
«Станом на початок повномасштабної війни довкола України авіаційні угруповання рф складали 700 літальних апаратів - 450 літаків та 250 вертольотів. Повітряні сили та інші сили оборони вже знищили чимало авіаційної техніки ворога, втім противник має можливість поповнювати цей склад, підтягуючи з середини країни авіаційну техніку. 
 
Літаків на сьогоднішній день дещо менше - 430 знаходиться зараз довкола українських кордонів на різних аеродромах білорусі, росії в Криму. Але угрупування вертольотів значно виросло і зараз складає понад 360 вертольотів, які противник має у своєму розпорядженні близько до кордонів України», - сказав Ігнат.
 
Він це пояснив тим, що саме штурмова авіація та бойові вертольоти для підтримки наземних рф військ використовується частіше.
Також він додав, що рф залучає різні види авіації.
 
«Ми фіксуємо польоти стратегічної авіації, дальніх бомбардувальників, винищувачів-бомбардувальників Су-34, штурмової авіації» - додав Ігнат.
Також він звернув увагу, що продовжують працювати як у небі білорусі, так і в небі росії ворожі літаки радіолокаційного виявлення А-50.