Вражають ціль на відстань до 80 км: Воллес обіцяє ЗСУ більше РСЗВ

14:05, 11.08.2022
Вражають ціль на відстань до 80 км: Воллес обіцяє ЗСУ більше РСЗВ

За словами Воллеса, надана зброя допоможе Україні оборонятися від російської навали

Міністр оборони Британії Бен Воллес наголосив, що Велика Британія надасть Україні більше реактивних систем залпового вогню, які можуть вражати цілі на відстані до 80 кілометрів. Він переконаний, що постачання зброї допоможе Україні захиститися від російської важкої артилерії.
 
Як інформує Україна молода, про це повідомляє агентство Reuters.
 
«Цей останній транш військової підтримки дозволить Збройним силам України продовжувати захищатися від російської агресії та невибіркового використання далекобійної артилерії», – йдеться у повідомленні.
 
«Наша безперервна підтримка надсилає дуже чітке повідомлення: Британія та міжнародна спільнота – проти цієї незаконної війни і стоятимуть пліч-о-пліч, надаючи оборонну військову допомогу Україні, щоб допомогти їй захиститися від вторгнення Путіна», – додав британський міністр.
 
Напередодні у коментарі BBC Бен Воллес, перебуваючи на міжнародній конференції з допомоги України в Копенгагені, підтвердив, що Лондон передасть Україні три додаткові реактивні системи залпового вогню на додачу до тих трьох, які вже є в Києва, а також «значну» кількість ракет до них.
 
За його словами, Британія «дуже задоволена» тим, як Україна використовує надані Заходом ракетні установки.
 
Як повідомляла УМ, посол України у Великій Британії Вадим Пристайко, розповів, що Лондон ухвалив рішення про передачу кількох своїх військових кораблів українським силам.