Зеленський поїде на саміт G20 за участі путіна

13:36, 09.08.2022
Зеленський поїде на саміт G20 за участі путіна

Володимир Зеленський поїде в Індонезію, якщо там буде присутній путін

Президент України Володимир Зеленський відвідає саміт країн «Великої двадцятки» в Індонезії, що відбудеться восени, якщо на ньому буде присутній російський диктатор володимир путін.
 
Як інформує Україна молода, про це повідомляє радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю BBC.
 
За його словами, Зеленський вважає, що він повинен перебувати на території України і онлайн-формати дозволяють ефективно працювати на будь-яких самітах.
 
При цьому радник глави ОП зазначив, що якщо на саміт приїде Путін, то українська делегація повинна буде обміркувати необхідність своєї присутності.
 
«Тому що присутність Путіна в будь-якому місці, на будь-якому саміті побічно означає, що організатори саміту легітимізують позицію Росії, яка напала на суверенну державу. Ви ніби даєте таким чином знати всім іншим: дивіться, ми вважаємо, що Росія мала право прийти і вбити українських дітей. Треба так до цього ставитися»,- зазначив Подоляк.
 
Як повідомляла УМ, президент Росії Володимир Путін прийняв запрошення Індонезії взяти участь у саміті G20, який пройде на острові Балі 15-16 листопада. Запрошення брати участь у цьому саміті раніше також прийняв і президент України Володимир Зеленський.