Кількість втрат ЗСУ на війні суттєво знизилася —Подоляк

10:14, 09.08.2022
Кількість втрат ЗСУ на війні суттєво знизилася —Подоляк

За словами Подоляка, кількість загиблих військових зменшилася завдяки ефективній роботі РСЗВ

Після озвучених на початку червня втрат  армії України у війні проти Росії —від 100 до 200 солдатів щодня, які гинули через відсутність паритету між українськими і російськими військовими можливостями, радник глави Офісу президента Михайло Подоляк озвучив нові цифри загиблих, кількість яких суттєво зменшується.
 
Як інформує Україна молода, про це він розповів у інтерв'ю ВВС.
 
Так, за його словами, цифри зменшилися десь в 2,5 - 3 рази від тієї цифри.
 
«Я думаю, що десь 30-50 людей. Але, знову ж таки, нам говорити про це не зовсім коректно. Коректніше, коли конкретні цифри, скільки гине людей, дасть Генеральний штаб ЗСУ»,- говорить Подоляк.
 
Він додав, що втрати вдалося зменшити завдяки ефективній роботі реактивних систем залпового вогню.  
 
Подоляк пояснив, що у червні був перехід на другий етап війни, починалася велика артилерійська позиційна війна, коли наші позиції буквально засипали снарядами різних калібрів, і це безумовно збільшувало кількість наших втрат. 
 
«Але сьогодні кількість втрат зменшується, по-перше, тому, що по логістичних центрах російської армії дуже ефективно працюють наші РСЗВ. По-друге, йде передислокація російської армії по всій лінії фронту. І третє – наші вже пристосувались до тактики російської армії і більш мобільно, більш ефективно обороняються»,- зазначив він.
 
Як повідомляла УМ, раніше Зеленський повідомляв,, що щоденно на російсько-українській війні гине від 60 до 100 українських військовослужбовців, ще 500 отримують поранення.