Бійці бригади «Холодний Яр» просуваються на Ізюмському напрямку

12:27, 05.08.2022
Бійці бригади «Холодний Яр» просуваються на Ізюмському напрямку

ЗСУ просунулися на Ізюмському напрямку на кілька кілометрів

Бійці 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» просунулися на Ізюмському напрямку та витіснили ворога за село Дібрівне, тим самим пересунули лінію фронту.
 
Як інформує Україна молода, про перебіг бойових дій у цьому краї розповів офіцер 93-ї бригади Олександр на відео «холодноярівців».
 
Захисник говорить, що відрізані від постачання військові російської армії тікали з околиць, кидаючи техніку. Щоправда, перед відходом рясно замінували село протипіхотними й протитанковими мінами. 
 
«Ми видалили їх просто. У них не залишилося шляхів підвозу, порушилася вся логістика і люди просто… Ну, які люди – ті створіння, які там були, зрозуміли, що їм перекрили кисень. Вони "героїчно" відступили»,– зазначив Олександр.
 
Він додав, що на початку боїв у цих околицях перебувало багато російських військових – точно кілька рот, із десятками танків і бронемашин. Відповідно, втратили окупанти теж багато особового складу й техніки. 
 
«Вцілілу ми забираємо. Хоча вони, кидаючи машини, просто мінували їх – залишали протипіхотні й протитанкові міни»,– підкреслив боєць 93-ї бригади.
 
Він констатував, що нині від самого Дібрівного мало що залишилося після російських обстрілів. На кадрах видно зруйновані вщент будинки селян і безліч одиниць знищеної ворожої техніки, що вже встигли порости хащами. 
 
Водночас територія перебуває під повним контролем ЗСУ, захисники продовжують відбивати наступи загарбників на Ізюмщині.
 
Як повідомляла УМ, укранським військовим вдалося перехопити стратегічну ініціативу у боях та змусити російського ворога перерозподіляти сили.