У Ярославлі атаковано «промисловий об’єкт», у Башкортостані – «Транснефть»
Про загоряння в середу, 13 травня, в районі лінійної виробничо-диспетчерської станції «Нурліно». повідомляють у російському Башкортостані >>
ЗСУ знищили ешелон з військовою технікою, боєприпасами й живою силою в районі залізничної станції Брилівка
По ешелону з російською технікою та військами біля залізничної станції Брилівка на Херсонщині минулої доби українські війська завдали удару.
Як інформує УМ, про це повідомляє оперативне командування «Південь» у Фейсбууці.
«Нашою авіацією нанесено два удари по ворожих опорних пунктах у районах Олександрівки та Благодатного, а ракетно-артилерійськими підрозділами [...] нанесено удар по ворожих станціях радіоелектронної боротьби в районі Біляєвки. Також отримано підтвердження влучання по ешелону з військовою технікою, боєприпасами й живою силою в районі залізничної станції Брилівка. Втрати дорозвідуються», — йдеться в повідомленні.
Раніше радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань повідомляв про удар по залізничному вокзалу в селищі Брилівка. Він писав про знищення важливого логістичного вузла окупантів.
«Росіяни якраз притягнули туди техніку та боєкомплекти — все згоріло. Дещо навіть не встигли розвантажити. Люди повідомляють про гучні вибухи та детонацію. Ймовірно, є влучання й у нафтобазу. Багато орків залишилось без рук і ніг», — вказував Хлань.
Загалом за 31 липня ЗСУ на півдні знищили 52 росіян, чотири танки, дві самохідні артилерійсько-мінометні установки «Нона-С», самохідну артустановку, вісім одиниць броньованої та автомобільної техніки, а також чотири склади з боєприпасами в Бериславському й Баштанському районах.
У ранковому зведенні за 1 серпня Генеральний штаб повідомляв, що російські загарбники нарощують своє угруповання на Криворізькому напрямі. У ЗСУ не виключають, що надалі російські окупанти створюватимуть ударні угруповання.
Як повідомляла УМ, на Херсонщині деякі села окупанти повністю знищили.
Про загоряння в середу, 13 травня, в районі лінійної виробничо-диспетчерської станції «Нурліно». повідомляють у російському Башкортостані >>
росія у середу, 6 травня, зірвала режим тиші, який оголосила Україна з початку 6 травня. Надалі він пообіцяв діяти дзеркально. >>
У Запорізькій області, де росіяни виготовляють дрони, наземні роботизовані комплекси та засоби звʼязку, українські підрозділи атакували обʼєкти російського Центру спецпризначення «БАРС-Сармат». >>
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Підсанкційне судно MARQUISE під камерунським прапором уразив підрозділ Військово-морських сил Збройних сил України із застосуванням двох МБЕК-камікадзе. >>
Під час атаки в ніч з 28 на 29 квітня в тимчасово окупованому Криму були прильоти по аеродромах "Бельбек" та "Кіровське". >>