Угорщина повернула загарбані кошти та цінності Ощадбанку
Захоплені угорськими спецслужбами в березні цього року кошти та цінності Ощадбанку – Угорщина повернула Україні. >>
Поранені українські бійці проходитимуть лікування й реабілітацію в німецьких шпиталях. (Фото: Reuters))
Ллойд Остін, міністр оборони США схвалив лікування поранених українських військових у військовому госпіталі Сполучених Штатів у Німеччині.
Як інформує УМ, про це 27 липня повідомило CNN.
За інформацією видання, згідно з погодженим главою Пентагону планом, дозволяється одночасно лікувати до 18 поранених солдатів у регіональному медичному центрі Ландштуль, де протягом багатьох років лікувалися військовослужбовці США, які дістали травми на полі бою.

Водночас зазначається, що ще 26 травня Остін дав усні вказівки розпочати лікування поранених українських військових, а 29 червня міністр оборони США оформив меморандум «Керівництво щодо медичного лікування поранених українських військовослужбовців». Однак, незважаючи на те, що план був остаточно затверджений майже місяць тому, Ландштуль досі не прийняв поранених українських військовослужбовців.
За словами американського посадовця, на якого посилається видання, мета меморандуму полягає в усуненні будь-якої бюрократичної тяганини, яка сповільнює процес надання лікування.
План дозволяє лікування поранених українських бійців, якщо в Україні чи в найближчій країні немає вільного закладу.
Якщо Ландштуль прийматиме поранених українських військовослужбовців, їм доведеться залишити Україну потягом або автомобілем, перш ніж США зможуть евакуювати їх повітрям на авіабазу у Рамштайні (ФРН).
Ландштуль розташований за більш ніж 1000 кілометрів від українського кордону.
Тяжкохворі або поранені українці можуть подати через сайт МОЗ заявку на медичну евакуацію.
Як повідомляла УМ, дев’ятирічна Ліза з Мукачева передала подаровані гроші на лікування поранених бійців ЗСУ.
Захоплені угорськими спецслужбами в березні цього року кошти та цінності Ощадбанку – Угорщина повернула Україні. >>
Друга ракетка України Марта Костюк стала переможницею престижному грунтового турніру в Мадриді, перегравши у фіналі нейтральну тенісистку з російським паспортом Мірру Андрєєву - 6:3, 7:5. >>
Коли наш воїн, наш звитяжний лицар Микола Андрійчук відходить у вічність, сама українська земля, в образі цього благородного птаха, приходить віддати йому останню шану. Це не просто лелека. Це — дух нашої нації, це голос тисячолітньої історії, що схиляє голову перед подвигом Героя. >>
Багатонаціональну коаліцію у сфері оборонного забезпечення CORPUS для кращої координації закупівельних агенцій створили Україна, Італія, Фінляндія, Норвегія, Швеція та Велика Британія. >>
Мобільні тренажери винищувачів F-16, які мають пришвидшити підготовку пілотів, підвищити ефективність перехоплення повітряних цілей і посилити захист неба нарешті отримала Україна. >>
Наказ про обов’язкову ротацію військовослужбовців, які виконують завдання на передньому краї, визначивши чіткі терміни перебування на позиціях та вимоги до забезпечення і відпочинку – підписав Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський. >>