Екозбитки України внаслідок російської агресії сягають трильйонів – Мінекономіки
Унаслідок повномасштабного вторгнення росії, загальна сума підтверджених екологічних збитків, завданих Україні, перевалила за 7 трлн грн. >>
Міністр культури повідомив, коли в Україні заборонять російські медіаресурси. (Фото: Фейсбук)
Прийняття Закону про медіа дозволить заборонити на території України всі телеканали та інші медіаресурси, які походять з росії.
Як інформує УМ, про це міністр культури та інформаційної політики України написав у Фейсбуці.
«Цей закон поставить заслін російській пропаганді на території України. Всі телеканали та інші медіа ресурси з походженням з держави-агресора будуть заборонені», – зазначив він.
Олександр Ткаченко розповів, що напередодні обговорював відповідність законопроєкту Європейським директивам із Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, офісом віце-прем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної та керівництвом Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики.
В ефірі загальнонаціонального марафону 20 липня Ткаченко припустив, що законопроєкт можуть ухвалити до кінця літа поточного року.
Раніше низка громадських організацій, які працюють у сфері медіа, закликали владу відкрито обговорити, допрацювати й ухвалити нове законодавство про медіа.
Зазначимо, що для вступу до ЄС Україна має виконати низку вимог, серед них – ухвалення закону про ЗМІ.
Нагадаємо, що законопроєкт «Про медіа» №2693-д з 2019 року перебуває на розгляді в парламенті та очікує першого читання. Ще 14 липня 2020 року Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув проєкт та рекомендував ВРУ прийняти його за основу в першому читанні та врахувати надані Комітетом пропозиції.
Як повідомляла УМ, Нацрада анулювала всі телевізійні ліцензії «Медіа Групи Україна» Ахметова.
Унаслідок повномасштабного вторгнення росії, загальна сума підтверджених екологічних збитків, завданих Україні, перевалила за 7 трлн грн. >>
Для боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів Гондурас планує придбати в Україні безпілотники. >>
У Тернопільській області в колишньому селі Пужники (нині село Садове Чортківського району) розпочали новий етап польсько-українських пошукових робіт. Дослідники шукатимуть останки мешканців села, що загинули у лютому 1945 року. >>
Переможці та фіналісти конкурсу «Битва модельєрів», молоді дизайнери зі Львова та Одеси, викладачі українських навчальних закладів та їхні італійські колеги стали учасниками міжнародного проєкту PROMESSI SPOSI ART DESIGN FASHION UA–IT у Мілані. >>
Орден Білого Орла Президент Володимир Зеленський у суботу, 20 червня, відправив поштою президенту Польщі Каролю Навроцькому, який раніше вирішив позбавити українського лідера цієї нагороди. >>
На саміті у Франції лідери країн G7 узгодили спільну заяву, в якій пообіцяли посилити військову підтримку України та санкції проти рф. >>