Український літак, який зазнав катастрофи у Греції, віз оборонний вантаж до Бангладеш – Міноборони Сербії

12:07, 17.07.2022
Український літак, який зазнав катастрофи у Греції, віз оборонний вантаж до Бангладеш – Міноборони Сербії

Український екіпаж розбився у Греції. (Фото: грецькі ЗМІ)

Небойша Стефанович, міністр оборони Сербії у неділю 17 липня підтвердив, що український літак Ан-12, який зазнав аварії у Греції, перевозив оборонну продукцію сербського виробництва.

 

Як інформує УМ, про це 17 липня Стефанович розповів у зверненні.

 

"Літак вилетів близько 20:40 з міста Ниш і перевозив близько 11,5 тонн продукції нашої оборонної промисловості до кінцевого замовника в Бангладеш. Замовником виступило Міністерство оборони Бангладеш", – сказав він.

 

Рейс мав здійснити технічні посадки в Аммані, Ер-Ріяді та Ахмедабаді, а його кінцевим пунктом призначення мало бути місто Дакка – столиця Бангладеш.

 

 

"Власником товару була приватна компанія Valir із Сербії. Цей рейс мав усі відповідні дозволи, усе згідно з міжнародними правилами", – зазначив Стефанович.

 

Глава Міноборони Сербії також підтвердив, що всі члени екіпажу Ан-12 загинули, а його власником є українська компанія.

 

Генеральний директор української компанії-перевізника Meridian Денис Богданович підтвердив загибель вісьмох членів екіпажу Ан-12. Усі вони були громадянами України.

 

Як повідомляла УМ, біля міста Кавала, що на півночі Греції, в ніч проти неділі розбився український літак Ан-12, який здійснював комерційний рейс із Сербії до Йорданії.