ЗСУ спростували фейк про наближення до околиць Херсону

17:02, 04.07.2022
ЗСУ спростували фейк про наближення до околиць Херсону

Українські військові на півдні країни просуваються повільно, але впевнено. (facebook.com/okPivden)

Збройні сили України спростували інформацію західних ЗМІ про те, що українські військові знаходяться за кілометр від околиць Херсона.

 

Зазначається, що ці дані не відповідають дійсності.

 

Як інформує Україна молода, про це лише ввечері понеділка заявила керівник об’єднаного координаційного пресцентру оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк під час брифінгу.

 

Зокрема, журналісти запитали речницю щодо інформації, яку оприлюднило поважне іноземне видання  The Economist про те, що Збройні сили нібито знаходяться лише на відстані в один кілометр від Херсону.

 

Пані Гуменюк пояснила, що ця заява не лише неправдива, а й може шкодити військовим та цивільним.

 

«Просування військ можуть коментувати лише військові. Будь-які аналітики, депутати, інші політичні та просто активні діячі наразі лише шкодять подібними заявами та проголошенням такої інформації.

 

По-перше, вона не відповідає дійсності, по-друге, вона дезорієнтує наших людей, місцеве населення, воно шкодить не лише військовій операції, а й іміджу тих, хто це заявляє», - сказала керівник об’єднаного координаційного пресцентру оперативного командування «Південь»

 

І додала, що українські військові на півдні країни "просуваються повільно, але впевнено", зберігаючи тишу у рамках військової операції.

 

Як повідомляла «УМ», в Херсоні окупанти вже запровадили навіть «натуральний обмін» товарів.