Після Лисичанська російські війська перейдуть до захоплення Донеччини – британська розвідка

09:34, 04.07.2022
Після Лисичанська російські війська перейдуть до захоплення Донеччини – британська розвідка

Наступна ціль рашистів - повне захоплення Донеччини.

Після захоплення міста Лисичанськ на Луганщині війська рф, ймовірно, кинуть сили на взяття під контроль Донецької області.

 

Як інформує УМ, про це йдеться 4 липня у щоденному звіті британської розвідки у Твіттері.

 

"Місто було останнім великим населеним пунктом Луганської області, що залишалося, під контролем України. Тепер увага Росії майже напевно перейде на захоплення Донецької області, більша частина якої залишається під контролем українських сил", - йдеться у повідомленні.

 

Також наголошується, що вторгнення Росії продовжує надавати руйнівний вплив на сільськогосподарський сектор України. Війна призвела до серйозних збоїв у ланцюжках постачання насіння та добрив, від яких залежать українські фермери.

 

Російська блокада Одеси продовжує серйозно обмежувати експорт збіжжя з України. Через це експорт сільськогосподарської продукції України у 2022 році навряд чи становитиме понад 35% від загального обсягу 2021 року.

 

"Після відступу від Зміїного острова, аванпоста на Чорному морі Росія помилково заявила, що "м'яч тепер на боці України" щодо покращення експорту зерна. Насправді саме втручання Росії у сільськогосподарський сектор України продовжує посилювати глобальну продовольчу кризу", - йдеться у повідомленні.

 

Як повідомляла УМ, у неділю 3 липня Генштаб повідомив, що після важких боїв Сили оборони України відійшли від займаних позицій і рубежів у Лисичанську Луганської області.