Оборонні підприємства росії відмовляються ремонтувати пошкоджену бойову техніку

14:45, 03.07.2022
Оборонні підприємства росії відмовляються ремонтувати пошкоджену бойову техніку

До ремонтних заводір рф доїзджає лише мотлох - все цінне окупанти по дорозі розкрадають й продають.

Ремонтувати пошкоджену бойову техніку збройних сил рф категорично відмовляються оборонні підприємства росії.

 

Як інформує УМ, про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило 3 липня в Телеграмі.

 

Конфлікт між військовим керівництвом рф та директорами оборонних заводів дедалі більше унеможливлює посилання до зони бойових дій нової бойової броньованої техніки, зазначають у військовій розвідці.

 

За час російсько-української війни захисники України знешкодили понад 40 відсотків боєздатних танків, бойових машин піхоти і бронетранспортерів окупаційних частин лише з Південного військового округу рф. Їх відновлення потрібно проводити на спеціальних ремонтних підприємствах.

 

Доставляючи до ремонтних заводів пошкоджену техніку, агресори її повністю розкомплектовують, а запчастини та агрегати продають чи обмінюють на алкоголь. До заводів інколи доїжджають лише обгорілі остови БМП та танків.

 

Водночас, повідомляють українські розвідники, директори ремонтних підприємств дали вказівку працівникам не приймати техніку на ремонт. Вони мотивують це відсутністю компонентів і недостатніми сумами коштів, які надходять від військових за вже виконані роботи.

 

"Врятувати ситуацію командування намагалося за допомогою спеціально створених ремонтних бригад, які мали б відновлювати техніку поблизу зон бойових дій. Проте корупція і жага до наживи серед військового керівництва рф звели цю спробу нанівець", - підкреслюють у ГУР.

 

Нагадаємо, що російська армія станом на 3 липня втратила у війні з Україною 35 970 військових. Також Збройні сили України знищили 1584 танки рф, 187 гелікоптерів, 3744 бойові броньовані машини, 2618 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн тощо.

 

Як повідомляла УМ, внаслідок підриву на міні біля Маріуполя ворожого десантного катера «Акула» 30 червня три російські моряки пішли на дно Азовського моря.