У Лисичанську російські війська штурмують нафтопереробний завод

09:43, 01.07.2022
У Лисичанську російські війська штурмують нафтопереробний завод

Рашисти утримують під своїм контролем частину нафтопереробного заводу у Лисичанську

Ворожі війська атакують Лисичанський нафтопереробний завод (НПЗ) та продовжують знищувати будинок за будинком. Рашистам вдалося взяти під контроль і утримувати його частину.
 
Як інформує Україна молода, про це в Фейсбуці повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
 
«Окупанти ведуть штурм Лисичанського нафтопереробного заводу, утримують північно-західну та південно-східну частини заводу. Крім того росіяни провели штурмові дії в районах Тополівки та північної частини Вовчоярівки і Малорязанцевого, частково мають успіх, утримують під вогневим контролем ділянку дороги Тополівка – Лисичанськ», - ідеться в повідомленні.
 
Водночас наступ противника у напрямку Лоскутівка – Лисичанський желатиновий завод українські воїни зупинили та змусили його відійти.
 
Не вдається росіянам захопити і автошлях, який надає сполучення із Бахмутом.
 
Жителі Лисичанська майже цілодобово перебувають у підвалах та домівках. Обстріли міста дуже щільні. Багато займань житлового фонду та інфраструктурних об’єктів. Крім будинків, полум’ям було охоплено і два торговельних центри, в одному з яких вигоріло одразу три поверхи. На іншому об’єкті вдалося ліквідувати пожежу на площі майже 500 кв. м.
 
Як повідомляла УМ, армія  РФ  намагається захопити Лисичанськ без форсування ріки Сіверський Донець. Ворог продовжує активні наступальні дії на Лисичанському напрямку та намагається шляхом ураження подавити нашу оборону. Наразі противник веде наступ поблизу Верхньокам’янки та штурмові дії в районі Лисичанського нафтопереробного заводу, бойові дії тривають