Рашисти призначили прибиральницю «адміністратором» пропагандистського телеканалу

13:35, 27.06.2022
Рашисти призначили прибиральницю «адміністратором» пропагандистського телеканалу

Рашисти на території окупованої Херсонщини транслюють пропагандистський канал «Таврія», адміністратором якого стала прибиральниця

У Херсоні прибиральниця стала «адміністратором» російського пропагандистського телеканалу «таврия». 
 
Як інформує Україна молода, про це у Фейсбуці написав менеджер філії Суспільне Херсон Михайло Сваричевський.
 
«Майже чотири місяці окупації будівель Суспільне Херсон, і ось перші прояви трк «таврия»… Кадрова політика «таврии» заслуговує на окрему увагу: адміністратором ТРК «таврия» призначено лілію макарову», - йдеться у дописі.
 
Сваричевський відзначив, що жодного відношення до трудового колективу філії ця людина не має, вона працювала прибиральницею згідно з договором про надання послуг.
 
Він також припустив, що технічний склад , який наразі можна відстежити на відео, скоріш за все, з Криму.
 
За словами Сваричевського, «профільні спеціалісти» рашки настільки профільні» , що їм не вистачило мізків перші півтора тижні окупації відключити «наш канал, який транслював загальнонаціональний марафон».
 
Менеджер філії Суспільне Херсон також закликав, якщо хтось впізнає когось на відео, повідомити про це - для фіксування факту державної зради .
Сваричевський зазначив, що всі дії окупантів свідчать про те, що вони не знають, що робити з Херсоном, не знають як стримати людський супротив, проте усвідомлюють, що майбуття в них немає. Всюди пусті слова, пропаганда та невдачі у створенні «каналу» , «хнр», проведенні «референдумів», у місцевому «управлінні».
 
Як відомо, з 2 березня 2022 року команда Суспільне Херсон працює віддалено. На цей час приміщення Суспільне Херсон контролює окупаційна «влада». Стало відомо, що загарбники розмародерили будівлю Суспільного мовника і хочуть запустити пропагандистський телеканал «таврия». З боку загарбників неодноразово були спроби пошуку справ працівників філії з метою вербування, допитів та отримання інформації.
 
Як повідомляла УМ, на Херсонщині загарбники викрали виборчу документацію з Державного архіву. Слідчі відкрили кримінальне провадження.