Поліція Києва провела рейди нічними клубами столиці - вручили сотні повісток

13:19, 27.06.2022
Поліція Києва провела рейди нічними клубами столиці - вручили сотні повісток

Не гуляти, а треба воювати. (Фото: сайт Нацполіція України)

Рейди нічними закладами Києва провели столичні правоохоронці разом із представниками військового комісаріату. Вручали чоловікам призовного віку чимало повісток.

 

Як інформує УМ, про це 27 червня повідомив очільник столичної поліції Іван Вигівський і якого цитує пресслужба на своєму сайті Нацполіція.

 

Протягом вихідних правоохоронці завітали до 420 закладів Києва з метою перевірити дотримання громадянами обмежень воєнного стану та запобігти порушенням комендантської години.

 

Силовики виявили два заклади, які працювали в нічний час, а в них - 413 осіб, котрі порушили комендантську годину.

 

З числа цих громадян комісар перевіряв чоловіків призовного віку на наявність відповідних приписних посвідчень. У результаті 219 чоловікам було вручено повістки до військкомату.

 

Окрім того, правоохоронці виявили осіб, котрі мали при собі наркотичні речовини. За виявленими фактами було розпочато кримінальні провадження.

 

«Також поліцейські склали 73 адміністративні протоколи за статтями 178 - розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях, 173 - дрібне хуліганство, 185 - злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Ми й надалі будемо проводити такі відпрацювання, адже кожен мешканець столиці повинен розуміти усю серйозність ситуації та усвідомлювати небезпеку, яка нині ще є з боку країни-агресора.

 

Хочу наголосити, що під час комендантської години категорично заборонено пересуватися містом, окрім спецтранспорту та випадків крайньої необхідності», - повідомив Вигівський.

 

Як повідомляла УМ, мобілізаційна інфраструктура переживає кульмінаційне навантаження, адже колишні військкомати накрила хвиля бажаючих стати у стрій на захист України.