Жителів Миколаєва просять залишити місто через вкрай «погану ситуацію»

13:26, 24.06.2022
Жителів Миколаєва просять залишити місто через вкрай «погану ситуацію»

Наслідки одного із обстрілів рашистами Миколаєва.

Олександр Сєнкевич, мер Миколаєва розповів, що ситуація у місті погана через постійні обстріли росіян і закликав містян евакуюватися на безпечнішу територію.

 

Як інформує УМ, про це 24 червня повідомило «Радіо Свобода».

 

«Ситуація загалом дуже погана. Нас щодня обстрілюють. Загалом у нас на сьогодні загинуло 111 людей. Одна з них – дитина. Також поранено у нас 502 особи, з них – 6 дітей (станом на 21 червня – УМ.).

 

Обстрілюють нас майже кожного дня різними типами снарядів. Десь 80% цих снарядів – це снаряди касетного типу. Тобто реактивні системи залпового вогню типу "Смерч" чи "Ураган"...

 

Я рекомендую всім покидати місто. Всім, хто хоче залишитись живим, бо невідомо, коли це все закінчиться. На сьогодні, за нашими підрахунками, з 480 тисяч жителів Миколаєва, які були до війни, в місті залишилось близько 230 тисяч» - звернувся до містян мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

 

Сєнкевич рекомендує людям не повертатися у Миколаїв, доки українські захисники не відсунули ворога далі до Херсона або навіть Криму.

 

За його словами, по Миколаєву стріляють з Херсонської області, тому неможливо завчасно запустити сирену через невелику відстань між містами.

 

 

Сирена зачасту вмикається після того, як вибухають снаряди.

 

Також Миколаїв обстрілюють високоточними ракетами. Ними користувалися, коли стріляли у військові об’єкти і облдержадміністрацію.

 

Крім того, у місті є проблема з питною водою. Економіка міста стоїть. Великі підприємства не працюють. Середні – 90% не працюють.

 

Як повідомляла УМ, вранці 21 червня в Миколаєві прогриміло кілька гучних вибухів.