Україна повинна провести Євробачення на своїй території— Джонсон

16:08, 18.06.2022
Україна повинна провести Євробачення на своїй території— Джонсон

Джонсон вважає, що Євробачення -2023 має пройти в Україні

Пісенний конкурс Євробачення наступного року по праву має відбутися в Україні. Проте організатори через війну, що розпочали російські агресори, пропонують перенести його до Сполученого Королівства, оскільки друге місце посів британський співак. 
 
Прем´єр - міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що Євробачення 2023 має і повинно відбутися в Україні. 
 
Як інформує Україна молода, про це повідомляє на Reuters.
 
«Звичайно, я хотів би, щоб Євробачення провели в нашій країні, але перемогли вони, і вони заслуговують провести конкурс, я вважаю, що вони можуть і мають його провести», - сказав Джонсон.
 
Британський прем’єр висловив сподівання, що за рік, коли прийде час наступного конкурсу, «все буде гаразд, і українці таки його проведуть».
 
«Я вірю, що Київ чи будь-яке інше безпечне українське місто буде чудовим місцем, щоб провести конкурс», - сказав Джонсон.
 
Як повідомляла УМ, європейський мовний союз (EBU) ухвалив рішення, що пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться не в Україні через поточну ситуацію.
 
Україна перемагала на Євробаченні тричі – в 2004, 2016 та 2022 роках, а прийняла конкурс поки що двічі – в 2005 та 2017 роках, відповідно. В обох випадках подія відбувалась у Києві.