Крадене збіжжя: окупанти через порт Маріуполя вивезли 180 тисяч тонн українського зерна
За рік росіяни вивезли через порт Маріуполя понад 180 тисяч тонн вкраденого українського зерна. >>
Хто не пройшов фільтрацію в Маріуполі, мають організованими автобусами їхати в фільтраційні табори в с. Нікольське (Фото: Андрющенко/Телеграм)
У розтерзаному Маріуполі російські зайди ускладнили процедуру отримання довідки про фільтрацію, яка дозволяє пересуватися містом і виїжджати з нього.
Як інформує УМ, про це 9 червня повідомив у Телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
"Окупанти зупинили практику проходження фільтрації всередині Маріуполя. Тепер всі, хто не пройшов фільтрацію, мають організованими автобусами їхати в фільтраційні табори в с. Нікольське або с. Безімене і там в пункті компактного розміщення очікувати по декілька днів на фільтрацію з ризиком бути депортованим до росії", - йдеться у повідомленні.
За інформацією Андрющенка, самостійно можна пройти фільтрацію, виїхавши автівкою до м. Докучаєвськ Донецької області, але отримання перепустки на переміщення в окупаційної комендатурі Маріуполя займає від тижня. Дефакто місто залишається зачиненим на виїзд навіть до росії.
Крім того, загарбники майже демонтували стелу “Маріуполь” при в'їзді в місто. Вартість будівництва цієї стели була 3,5 млн. грн, тому про відновлення навіть не йдеться, зауважив радник мера.
Як повідомлялося, у Маріуполі російські загарбники заборонили мешканцям пересуватися містом без довідки про проходження фільтрації і спеціальної перепустки.
Агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване внаслідок ворожих обстрілів, не має нормального енерго-, водо- та газопостачання. Від початку російського вторгнення у місті загинули близько 22 тис. мирних жителів. Нині у заблокованому місті залишаються понад 100 тис. людей.
Маріуполь наразі на порозі екологічної та інфекційної катастроф.
Як повідомляла УМ, рашисти влаштували показову гуманітарну акцію перед зруйнованим Драматичним театром тимчасово окупованому Маріуполі. Він назвав дії окупантів цинізмом.
За рік росіяни вивезли через порт Маріуполя понад 180 тисяч тонн вкраденого українського зерна. >>
В останній день вересня у Києві завершився Mariupol Classic — єдиний фестиваль класичної музики, який існував у Донецькій області. >>
Партія влади Грузії «Грузинська мрія» використала для своїх передвиборчих банерів фотографії українських міст, які постраждали від обстрілів російських терористів. >>
Ще 103 воїнів вдалося повернути в Україну з російського полону. 82 рядових та сержантів. 21 офіцер. Захисників Київщини, Донеччини, Маріуполя та "Азовсталі", Луганщини, Запоріжжя, Харківщини. >>
Показово, що майже кожен третій, кого вдалося звільнити, є азовцем – загалом 15 бійців легендарного полку (нині «Азов» вже є бригадою). Росіяни не звільняли жодного азовця більше року. >>
Проукраїнські підпільники вчинили замах на високопоставленого зрадника і колаборанта, колишнього співробітника МВС і ДФС України Олега Носенка у Маріуполі >>