Порошенка вдруге не пустили за кордон, фото

16:46, 28.05.2022
Порошенка вдруге не пустили за кордон, фото

"Затримка" для Порошенка на кордоні. (Фото: Українська правда)

Петру Порошенку, п'ятому президенту України лідеру «Європейської солідарності» вдруге відмовили в перетині державного кордону України з Польщею.

 

Як інформує УМ, про це 28 травня повідомили в правоохоронних органах і нардеп Вікторія Сюмар у Фейсбуці, а також було оприлюднено відео представників «Європейської солідарності» з кордону.

 

Оточення Порошенка звинуватило владу в "політичному замовленні" та наголосило, що правоохоронці не мали жодних підстав відмовляти у виїзді Порошенку, адже він, як нардеп не є військовозобов'язаним, та має на руках документи про робоче відрядження.

 

 

«Цього разу QR код зчитався, відрядження дійсне, Стефанчук підтвердив, Парламентська асамблея НАТО почала роботу. Але прикордонники тепер кажуть, що "надав не всі документи"), але не кажуть які "не всі"…

 

Невже "лідер вільного світу" не розуміє, що блокування опозиції - це надто опускає його самого? І показує наскільки його влада більше подібна до російської, а не європейської?

 

І ще одне, цирк під час війни огидніший навіть за пір під час чуми… Пишу це зі сподіванням, що здоровий глузд здатен перемогти», - сказала Вікторія Сюмар.

 

У свою чергу, голова фракції “ЄС” Ірина Геращенко показала розпорядження спікера ВР Стефанчука про відрядження групи депутатів, і серед них Порошенка, до Вільнюса 26-31 травня.

 

 

 

 

Нагадаємо, що 27 травня стало відомо, що Петро Порошенко пізно ввечері прибув у пункт перетину державного кордону на Львівщині. У його команді повідомили, що нардеп їде у відрядження.

 

Підставою відмови у виїзді Порошенку прикордонники назвали проблему з підтвердженням дійсності дозвільного документу.

 

"Євросолідарність" назвала не пропуск свого лідера через кордон "ганебною історією на замовлення чинної влади".

 

А 28 травня Порошенко знову прибув у пункт пропуску "Рава Руська".

 

Як повідомляла УМ: розправи  під «шумок»: як боротьбу зі зрадниками можуть використати проти патріотів.