рф може вгатити надзвуковими крилатими ракетами по Києву та Вінниці, фото

10:09, 22.05.2022
рф може вгатити надзвуковими крилатими ракетами по Києву та Вінниці, фото

Пуск крилатої ракети Х-22 із бомбардувальника Ту-22М3 рашистів.

Російські окупанти наразі намагаються визначити нові рубежі для запуску крилатих ракет повітряного базування по цілях на території України. Зокрема відомо, що у травні цього року екіпажі дальніх бомбардувальників Ту-22М3 зі складу 52-го важкого бомбардувального авіаполку (ВБАП) виконали умовні пуски ракет над північною частиною тимчасово окупованого Криму, в районі Роздольного.

 

Як інформує УМ, про це пише спеціалізоване видання DEFENSE EXPRESS опираючись на власні джерела.

 

Це може вказувати, що ворог може готуватись до ударів по Києву та Вінниці за допомогою надзвукових крилатих ракет Х-22 радянського виробництва або ж ракет Х-32 сучасного виробництва – лише такі КР можна запускати із стратегічних бомбардувальників Ту-22М3.

 

 

Важлива деталь – 52-ий ВБАП рашистів базується на аеродромі Шайковка поблизу Смолєнска. Відповідно, маршрут орків до можливого нового рубіжу для запуску КР повітряного базування так і виглядає – від району Смолєнска до півночі тимчасово окупованого Криму.

 

“Небезпека такого задуму ворога полягає в тому, що можлива глибина ураження об’єктів на території України з використанням Х-22 чи Х-32 може збільшитись одразу на 150 км, і в цю зону ураження можуть увійти і Київ, і Вінниця”, – зазначає видання.

 

Підльотний час цих КР до цілі може зменшитись до 9 хвилин. Маса бойової частини ракет типу Х-22 або Х-32 сягає 1 тонни, ймовірне відхилення від цілі складає мінімум 350 метрів, і удар такими КР може мати руйнівні наслідки. Наприклад, як це учора відбулось із Лозовою в Харківській області.

 

 

Як повідомляла УМ, близько сотні будинків та об’єкт інфраструктури були пошкоджені внаслідок ракетного удару, що російські загарбники завдали  по м. Малин, що на Житомирщині.