На Запоріжжі окупанти виманюють у пенсіонерів персональні дані в обмін на 10 тисяч рублів

09:49, 21.05.2022
На Запоріжжі окупанти виманюють у пенсіонерів персональні дані в обмін на 10 тисяч рублів

Пенсіонери Мелітополя прийшли за російськими рублями. (facebook.com/riamelitopo1)

Російські загарбники почали видавати в ЦНАПі пенсіонерам по 10 тисяч рублів в обмін на персональні дані у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області.

 

Такі ж заходи ворог анонсує і в тимчасово окупованому райцентрі Василівка.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Запорізька ОВА у соцмережах в суботу.

 

"У Мелітополі загарбники почали видавати пенсіонерам по 10 000 рублів в обмін на персональні дані. Це відбувалося у центрі надання адміністративних послуг міста", - йдеться у повідомленні.

 

За даними ОВА, обмінюють персональні дані на гроші і в селищі міського типу Михайлівка Василівського району. Таким чином загарбники реєструють пенсіонерів нібито для виплати їм пенсій.

Тоді як у райцентрі Василівка росіяни анонсують роздачу 10 тисяч рублів для соціально незахищених груп населення - пенсіонерів та працівників бюджетної сфери. При собі вимагають мати документи.

 

"Але для чого насправді збирають персональну інформацію у всіх цих випадках поки не відомо", - зауважують в Запорізькій ОВА.

 

І додають, що у Мелітополі окупаційна "влада" намагається популяризувати новий ідеологічний напрямок. У місті почали з’являтися банери "до 220-річчя створення Таврійської губернії".

 

"Ймовірно, таким чином росіяни спробують виправдати створення нових квазіреспублік на території південних регіонів України", - вважають в Запорізькій обласній військовій адміністрації.

 

А мешканці Кам’янки-Дніпровської Василівського району повідомляють, що росіяни вивезли з території громади 10 машин по 30 тонн зерна. За інформацією жителів села Мала Білозерка загарбники вкрали із зерносховищ зерно як фермерів, так і пайовиків.

 

Як повідомляла "УМ", днями у Мелітополі партизани підірвали бронепоїзд з окупантами.