У рф полетіли голови високих військових чинів за провали в Україні - британська розвідка

12:01, 19.05.2022
У рф полетіли голови високих військових чинів за провали в Україні - британська розвідка

Путін не задоволений "роботою" свого генералітету в Україні.

У росії останніми тижнями звільнено чимало високопоставлених командирів, які, як вважається, погано діяли на початкових етапах вторгнення в Україну.

 

Як інформує УМ, про це сказано 19 травня в щоденному зведенні британської розвідки в Твіттері.

 

Генерал-лейтенант Сергій Кисіль, який командував елітною 1-ю гвардійською танковою армією, відсторонений від посади за нездатність захопити Харків.

 

Віцеадмірала Ігоря Осипова, який командував Чорноморським флотом Росії, також, ймовірно, було усунуто з посади після затоплення крейсера "Москва" у квітні.

 

Начальник Генштабу Росії Валерій Герасимов, ймовірно, залишається на своїй посаді, але незрозуміло, чи він зберігає довіру президента Путіна.

 

"Культура приховування та пошуку цапів-відбувайлів, ймовірно, поширена в російській військовій системі та системі безпеки. Багато офіційних осіб, причетних до вторгнення в Україну, ймовірно, все більше відволікатимуться на спроби уникнути особистої провини за оперативні невдачі Росії", - йдеться у заяві.

 

"Це, ймовірно, створить додаткове навантаження на російську централізовану модель управління та контролю, оскільки офіцери все частіше прагнуть відкласти ухвалення ключових рішень на начальство. У цих умовах Росії буде складно повернути собі ініціативу", - наголошується у звіті.

 

Британська розвідка днями повідомляла, що наступ Росії на Донбасі втратив темп і не зможе відновитися щонайменше протягом місяця, а системні проблеми продовжують наростати.

 

За їхньою оцінкою, просування військ РФ може ускладнювати втрата мостового обладнання та безпілотників, "постійний низький бойовий дух" та зниження боєздатності підрозділів, які неможливо швидко замінити.

 

Як повідомляла УМ, втратив темп наступ Росії на Донбасі й не зможе відновитися щонайменше протягом місяця, а системні проблеми продовжують наростати – звітували британські розвідники.