У Богдановому університеті до Дня вишиванки реалізували фотопроєкт «Ми з України», фото

09:48, 19.05.2022
У Богдановому університеті до Дня вишиванки реалізували фотопроєкт «Ми з України», фото

Вишиванка у цьому проєкті є маніфестом у боротьбі за незалежність та самобутність українців.

До Дня вишиванки у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького створили патріотичний фотопроєкт «Ми з України».

 

Як розповіли «УМ» в цьому виші, мета такого фотопроєкту – показати наступність поколінь, дух предків, автентичний стиль, який сьогодні, як ніколи, став актуальний. 

 

Творчу ідею фотопроєкту ініціювала та втілила в життя команда фахівців відділу виховної роботи і відділу інформації та зв’язків із громадськістю університету під керівництвом проректорки з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галини Гаврилюк.

 

За словами пані Галини, проєкт «Ми з України» – наш подарунок до Дня вишиванки.

 

 

«Вишиванка у цьому проєкті є маніфестом у боротьбі за незалежність та самобутність українців. Образи тендітних, але сильних духом дівчат та мужніх чоловіків, які взяли до рук зброю у тяжкі для країни часи, на світлинах втілили студенти Черкаського національного», – зазначає Галина Гаврилюк.

 

Виставку усіх світлин можна подивитися на сайті Богданового університету https://cdu.edu.ua/news/my-z-ukrainy-vyshyvankovyi-fotoproiekt-chnu.html, або традиційно в головному навчальному корпусі цього черкаського вишу.

 

«Віримо в Україну, пишаємося тим, що ми українці та продовжуємо наближати перемогу кожен на своєму фронті», – підсумовують в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, ректором якого є Олександр Черевко.

 

 

Як повідомляла УМ, вже 16 років поспіль у кожний третій четвер травня всюди, де живуть українці, влаштовують День вишиванки.