На переправі через Сіверський Донець ЗСУ знову знищили багато техніки росіян

10:35, 13.05.2022
На переправі через Сіверський Донець ЗСУ знову знищили багато техніки росіян

Понтонний міст і техніка окупантів знищена артилеристами 17-ї бригади. (Фото: Фото: Defence of Ukraine / Twitter l)

Спробі перетину російськими загарбниками річки Сіверський Донець, що на Луганщині успішно запобігли українські військові.

 

Як інформує УМ, про це 13 травня повідомило Міноборони Великої Британії у Tвіттері.

 

«Українські війська успішно запобігли російській спробі перетнути річку на Донбасі. На знімках видно, що під час форсування річки Сіверський Донець на захід від Сєвєродонецька росія втратила значну бронетанкову техніку щонайменше однієї батальйонної тактичної групи, а також розгорнуту техніку понтонно-мостового парку», – заявили у відомстві.

 

У Міноборони додали, що переправа через річку в неконтрольованому середовищі є надзвичайно ризикованим маневром і свідчить про тиск, якого зазнає російське командування, щоб досягти прогресу у своїх операціях на сході України.

 

Зазначається, що російські війська не змогли досягти жодного значного просування, попри зосередження сил у цьому районі після виведення та передислокації своїх підрозділів з Київської та Чернігівської областей.

 

Як повідомлялося УМ, військову техніку рф уже переправляли через Сіверський Донець, але вже кілька разів ЗСУ накривала ворога вогнем саме в районі села Білогорівка. 

 

Російська армія намагається «відрізати» Луганську область від України, взявши під контроль трасу Лисичанськ – Бахмут.