У Тростянці знайшли докази планів рф окупувати всю Україну

16:34, 11.05.2022
У Тростянці знайшли докази планів рф окупувати всю Україну

Слідчі ДБР виявили документи, у яких були докази, що росія мала наміри захопити всю Україну (Фото ДБР)

Слідчі Державного бюро розслідувань у Тростянці, що на Сумщині, знайшли документи російських військових, що свідчать про наміри РФ захопити всю Україну.
 
Як інформує Україна молода, про це повідомляє пресслужба ДБР у Телеграмі.
 
Директор Бюро Олексій Сухачов повідомив, що співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) продовжують документувати факти злочинів, скоєних військовослужбовцями РФ.
 
«Слідчі бюро оглянули понад 2 тисячі гектарів фактично зруйнованого загарбниками міста. Встановлено місця розташування бойових частин агресора та вогневі позиції, з яких здійснювалися обстріли. Вилучено документи та особисті речі російських військових. 
 
Досліджуючи наслідки артилерійських і мінометних обстрілів інфраструктури міста ЗС РФ, слідчі ДБР виявили навмисно пошкоджені 322 житлові будинки та цивільні об'єкти Тростянця»,- йдеться в повідомленні.
 
Сухачов зазначив, що слідчі ДБР знайшли важливі документи військових ЗС РФ, що чітко дають розуміння, що Росія готувалася захопити усю територію України. Всю цю інформацію буде вивчено й долучено до матеріалів справи.
 
У повідомленні наголошується, що під час слідчих дій встановлено місця, де окупанти катували цивільних.
 
«Зафіксовано щонайменше 34 факти незаконного позбавлення волі та катування цивільних громадян. На місці злочинів виявлено кийки, кайданки, металеві кліщі та одяг потерпілих зі слідами крові. Зокрема, виконано 29 оглядів місць подій, здійснено ексгумацію тіл 23 загиблих, серед них - двох дітей»,– повідомляє бюро.
 
За інформацією ДБР, для забезпечення належної ефективності до розслідування залучено слідчих із центрального апарату та співробітників теруправління Полтави та Краматорська.
 
Як повідомляла УМ, росіяни обстріляли на Сумщині дві громади ракетами повітря-земля. Поранень зазнав прикордонник.