В Україну повернули тіла 757 полеглих українських Оборонців, фото
За результатами проведених репатріаційних заходів в Україну повернули тіла 757 полеглих Захисників. >>
Одеса піддається безжальним ракетним ударам з боку російських загарбників.
В Одесі, 23 квітня, зазнали пошкоджень об'єкти інфраструктури внаслідок ракетного удару. Частину ворожих ракет збили сили ППО.
Як інформує УМ, про це 23 квітня повідомило Повітряне командування «Південь» у Фейсбуці.
"23 квітня з 14:00 до 15:00 підрозділи протиповітряної оборони повітряного командування «Південь» вели бойові дії зі знищення крилатих ракет противника, які були запущені літаками стратегічної авіації Ту-95 росії з акваторії Каспійського моря", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що під час ведення бойових дій зенітні ракетні підрозділи знищили дві ворожі крилаті ракети (попередньо Х555 або Х101), випущені по Одесі, та 2 БПЛА оперативно-тактичного рівня, які, ймовірно, здійснювали корекцію польоту крилатих ракет та ставили активні перешкоди засобам протиповітряної оборони Повітряних сил ЗСУ.
Повідомляється, що 2 ракети уразили військовий об’єкт та 2 влучили в житлові будинки.
Радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко повідомив у телеефірі, що інформація про жертви внаслідок ракетного удару по Одесі перевіряється, однак “як мінімум одна людина загинула”.
Як повідомляла УМ, загиблі і поранені є внаслідок нічного ворожого ракетного удару 16 квітня по аеродрому Олександрії на Кіровоградщині.
За результатами проведених репатріаційних заходів в Україну повернули тіла 757 полеглих Захисників. >>
Дані про російські плани стосовно Білорусі вдалося отримати Україні: вже цьогоріч росія підготує 15 дивізій для тренування і посилення білоруського напрямку. >>
Символічно, що знову Мюнхенська конференція, як колись 1938 року, коли сильні світу вирішували долю Чехословаччини без самої Чехословаччини. >>
Президент України Володимир Зеленський заявив, що якщо Росії дозволять продовжувати агресію, це може призвести до війни не лише в Україні, а й у Європі, де американським військовим доведеться брати участь у бойових діях. >>
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про приєднання Національного університету "Одеська юридична академія" до Одеського національного університету імені Мечникова. >>
Обмін територіями між росією та Україною неможливий. >>