Український національний пантеон розмістять у «Києво-Печерській лаврі»
Для Українського національного пантеону Кабінет міністрів визначив місце – його планують побудувати на території Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» в Києві. >>
Кілька ракет ворог по Дніпропетровщині, деякі, на жаль, прилетіли
Російські військові завдали кілька ракетних ударів по Дніпропетровській області цієї ночі. Ворог ударив по інфраструктурному та промисловому об'єктах, постраждала одна людина.
Як інформує Україна молода, про це повідомив глава Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
«Для нашої області це була доба антирекордів. Сирени практично не вщухали. І, на жаль, є „прильоти“ у різних районах», — пише він.
Так, у Дніпрі ворожими ударами знищено інфраструктурний об'єкт. Зазначається, що пожежу рятувальники приборкували кілька годин. Є один постраждалий.
У Павлоградському районі ракета поцілила у промисловий об'єкт, зруйнувала приміщення і спричинила займання. Люди не постраждали.
У Дніпровському районі згоріла будівля фермерського господарства. Ніхто не постраждав.
«Маю і гарну новину. Вночі над Дніпропетровщиною наші військові збили два ворожі безпілотники. Мій архів перемог ЗСУ поповнюється. Слава нашим військовим! Слава Україні!» — додав Резніченко.
Як повідомляла УМ, російські війська завдали ракетного удару по інфраструктурі аеродрому у Миргороді, Полтавської області. За попередніми даними, обійшлося без постраждалих.
Читайте також: ворожі ракетні удари були нанесені по інфраструктурним об’єктам у Дніпропетровській і Полтавській областях, тоді як Харків обстрілювали з артилерії. Також не вщухали обстріли Донецької, Луганської та Херсонської областей.
Для Українського національного пантеону Кабінет міністрів визначив місце – його планують побудувати на території Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» в Києві. >>
Національний банк України випустив срібну пам'ятну монету "250 років із дня проголошення незалежності Сполучених Штатів Америки". >>
Успішного удару безпілотниками по військових аеродромах "Саки" та "Гвардійське" завдала Служба безпеки України в тимчасово окупованому Криму. >>
Міністерство культури України включило «Традицію побутування та мистецтво створення сокальської кераміки» до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України. >>
До майже 40 країн-партнерів міністр оборони України Михайло Федоров звернувся з листами із проханням невідкладно передати Україні ракети Patriot із наявних запасів уже цього місяця. Він також закликав зробити внески у механізми PURL та JUMPSTART. >>
У 66 років помер народний артист України, естрадний співак, композитор і автор численних українських пісень Микола Янченко. >>