Резніков обіцяє ворогу нову іноземну зброю з сюрпризом

12:10, 07.03.2022
Резніков обіцяє ворогу нову іноземну зброю з сюрпризом

Захисник України на фоні трофейної ворожої техніки. (facebook.com/MinistryofDefence.UA/MaksLevin)

Міністр оборони Олексій Резніков заявляє про те, що інтенсивність бойових дій тимчасово знизилася через величезні втрати, які поніс ворог станом на 12-й день війни з Росію.

 

Втім, російські окупанти намагаються сконцентрувати сили та засоби для нової хвилі атак, в першу чергу, на Київ, Харків, Чернігів та Миколаїв.

 

При цьому, глава Міноборони повідомляє про суттєвий прогрес у поставках зброї з-за кордону, що буде "сюрпризом" для росіян.

 

Як повідомляє Україна молода, про це Олексій Резніков написав у Facebook в понеділок.

 

«Не буду коментувати поставки зброї та боєприпасів – це делікатний момент. Нехай ворога чекає сюрприз. Знайте: є суттєвий прогрес», - заінтригував урядовець.

 

За його словами, військово-політичне керівництво використовує кожну хвилину, щоб зміцнити нашу оборону. Усі зусилля цілодобово спрямовані на те, щоб забезпечити потреби наших захисників і захисниць.

 

Крім іншого, за останні 3 дні вже доставлено, їде до України або законтрактовано понад 50 тис. шоломів та бронежилетів.

 

Міністр оборони також зауважив: «Ми "перехоплюємо" у постачальників вже пошиту форму для армій країн НАТО. Нехай наші оборонці будуть вдягнуті у різне. Головне – щоб було зручно бити ворога.

 

Наші воїни на усіх напрямках оборони демонструють високу майстерність, знищуючи російських загарбників».

 

Пан Резніков переконаний, що дії наших артилеристів на Миколаївщині увійдуть до підручників (зауважимо, що українська арта перемогла ворожу в гарматній дуелі). Як і контратаки українських оборонців Харкова та Луганщиниі.

 

«Ми працюємо над отриманням допомоги у сфері ППО та ПРО від партнерів. Але впевненості у невідворотності нашої перемоги додають не виголошені обіцянки, а українські Повітряні Сили. Та окремі менеджери "Укрпошти", які збивають літаки з російськими військовими злочинцями», - додав керманич оборонного відомства.

 

За даними ЗСУ, поки що росіяни переважають на морі та в повітрі, їх більше. Проте Резніков впевнений, що незабаром росіяни почнуть ховатися по льохах РФ, аби їх не відправили на війну до України.

 

«Ми повернемо усі тимчасово захоплені міста та села. Херсон, Каховка, Мелітополь, Бердянськ та Генічеськ показали, що окупантам краще забратися, поки не пізно.

Тримаймо стрій! Слава Україні!», - підсумував він.

 

Як повідомляла «УМ», Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Місто-герой кільком українським містам, які чинять затятий опір російським окупантам.