Станиця Луганська зазнала масованого обстрілу з боку російських окупантів

13:38, 21.02.2022
Станиця Луганська зазнала масованого обстрілу з боку російських окупантів

Ворожі обстріли не вщухають.

Упродовж години ворог 21 лютого обстрілював Станицю Луганську, випустивши 140 артилерійських снарядів 122 мм калібру.

 

Внаслідок обстрілу представників окупаційних військ один український військовий отримав бойове травмування.

 

Як інформує УМ, про це повідомив 21 лютого  під час онлайн підключення зі штабу ООС у Краматорську начальник пресслужби Об'єднаних сил Павло Ковальчук.

 

“Унаслідок обстрілів один військовослужбовець отримав бойове травмування. Стан здоров’я українського захисника задовільний”, - сказав він.

 

Як зазначив речник, підступність дій окупаційних військ полягає у застосуванні артилерійських систем, які вони навмисно розміщують у населених пунктах, створюючи загрозу життю мирних мешканців.

 

Він запевнив, що українські військовослужбовці не відкривають вогонь по об’єктах цивільної інфраструктури.

 

“Агресор продовжує поширювати дезінформацію з метою дискредитації України. За відсутності будь-яких дій з боку українських захисників загарбники самі підривають об’єкти інфраструктури на окупованих територіях, здійснюють хаотичні постріли населених пунктів та створюють інші провокації для нагнітання ситуації”, - поінформував Ковальчук. Він запевнив, що Об’єднані сили контролюють ситуацію та адекватно реагують на загрозу з боку ворога.

 

Своєю чергою начальник групи Об'єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу Об'єднаних сил Віктор Лисюк поінформував, що російські окупаційні війська продовжують обстріли з непідконтрольної території цивільної інфраструктури.

 

Зокрема, лише за період з 9 по 12 год. 21 лютого в районі проведення Операції об’єднаних сил російські окупаційні війська здійснили 13 обстрілів цивільної інфраструктури населених пунктів - Гнутового, Авдіївки, Врубівки, Станиці Луганської, Новолуганського, Щастя.

 

Наразі пошкоджень цивільної інфраструктури, загиблих та поранених серед цивільних зафіксовано не було.

 

За останні п'ять діб українські військові зафіксували 104 обстріли цивільних об’єктів у населених пунктах Донецької та Луганської областей.

 

У результаті було пошкоджено 44 цивільних будинки, зазнали руйнувань чотири заклади освіти, пошкоджено два автомобілі та гараж, п'ять об’єктів цивільної інфраструктури. Поранено двох цивільних осіб та отримали контузію троє цивільних, поінформував Лисюк.

 

Як повідомляла УМ, російські окупанти обстріляли із важкого озброєння Луганськ в ніч на понеділок 21 лютого.