В новому навчальному році школярі навчатимуться в кілька змін – Шкарлет
Очну форму навчання у закладах освіти, в умовах воєнного стану, відновлять лише за умови наявності бомбосховищ. >>
Росія продовжує затримувати українських громадян. Руслан Романюта та Іван Герасименко затримані прикордонниками РФ (Facebook.com/denisovaombudsman)
Двоє громадян України, рибалки Руслан Романюта та Іван Герасименко були незаконно затримані російськими прикордонниками в акваторії Чорного моря.
При цьому РФ не надала офіційної інформації про це уповноваженим органам нашої держави.
Як інформує Україна молода, про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Фейсбуці.
Як повідомляється, Романюта та Герасименко вийшли 25 січня в Чорне море на риболовецькому судні "Волга" з Генічеська Херсонської області та додому не повернулися.
За попередньою інформацією, на судні відмовив двигун і його прибило до міста Щолкіне в тимчасово окупованому Криму.
Українську сторону про затримання РФ не поінформували.
Денісова наголосила, що затримання українських рибалок країною-окупантом суперечить усім міжнародним нормам права і звернулася до уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової вжити заходів щодо звільнення незаконно затриманих українців.
ГУ Нацполіції в Херсонській області порушило кримінальне провадження за ч.1ст.146-1 ККУ (насильницьке зникнення).
Як повідомляла УМ, українського режисера Євгена Лавренчука, затриманого в Італії на запит Росії, перевели зі слідчого ізолятора під домашній арешт.
Очну форму навчання у закладах освіти, в умовах воєнного стану, відновлять лише за умови наявності бомбосховищ. >>
Ремонтувати пошкоджену бойову техніку збройних сил рф категорично відмовляються оборонні підприємства росії. >>
Вільно володіти короткоствольною зброєю українці зможуть із 2023 року. Відповідне законодавство буде прийняте впродовж літа-осені. >>
Референдум щодо приєднання Херсонської області до рф окупанти планують провести до осені та готова сфальсифікувати результати голосування. >>
Вночі в рашистському Курську чули вибухи, губернатор регіону повідомив, що працювала ППО. >>
Кадирівці відкрили вогонь по мечеті у Сєвєродонецьку на Луганщині. У результаті обстрілу загинули мирні мешканці міста. >>