Стрілка-строковика, який перебив караул, затримали в Дніпропетровській області, фото, відео

10:33, 27.01.2022
Стрілка-строковика, який перебив караул, затримали в Дніпропетровській області, фото, відео

Момент затримання вбивцю-строковика в Підгорному. (Фото: Нацполіція)

Артема Рябчука, солдата строкової служби Нацгвардії, який розстріляв у Дніпрі колег-нацгвардійців у ніч на 27 січня, нарешті затримали.

 

Як інформує УМ, про це повідомили міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та міський голова Дніпра Борис Філатов у Фейсбуці.

 

«Артем Рябчук був затриманий співробітниками поліції  в Дніпропетровській області. Він буде нести найсуворішу відповідальність, передбачену Законом», – заявив гглава МВС.

 

На оприлюднених фото видно, що затримували стрілка патрульні поліцейські, а спецпризначенці КОРД приїхали пізніше, коли той вже був затриманий на снігу. 

 

Нагадаємо, що в ніч на 27 січня о 03 год 40 хв на території Південного машинобудівного заводу "Южмаш" військовослужбовець Національної гвардії України, солдат строкової служби Рябчук Артемій Юрійович 2001 р.н., під час видачі зброї з невстановлених причин, пострілами з автомата Калашникова розстріляв караул військовослужбовців НГУ, після чого зі зброєю втік.

 

 

П’ятеро осіб загинули на місці, ще п’ятеро отримали поранення.

 

Для затримання злочинця у місті було введено поліцейську операцію "Сирена" – і вбивцю затримали.

 

 

 За даними ФІлатова, затримали солдата у передмісті Дніпра Підгородне.

 

Монастирський повідомив, що буде створена комісія з вивчення обставин, які могли призвести до таких дій 21-річного військовослужбовця,

 

Вивчатимуть і обставини проходження Артемом Рябчуком військово-медичної комісії, його психічний стан на момент видачі допуску до зброї.

 

За словами голови МВС, "після вивчення умов та обставин що призвели до трагедії будуть зроблені висновки, в тому числі кадрові".

 

В мережі поширено відео з камер спостереження, встановлених у зброярні військової частини. 

 

 

Як повідомляла УМ, у Дніпрі на території Південного машинобудівного заводу нацгвардієць застрелив 4 військовослужбовців і одну цивільну жінку.