В Україну прибула оборонна допомога зі США

08:40, 22.01.2022
В Україну прибула оборонна допомога зі США

В Україну надійшла перша оборонна допомога зі США на загальну суму 200 млн доларів

Перша  партія військової  допомоги зі Штатів у рамках пакета на загальну суму 200 мільйонів доларів цієї ночі прибула до аеропорту «Бориспіль» Як інформує Україна молода, про це у повідомляє посольство США в Україні на сторінці Фейсбуку.«Ця допомога, яка включає близько 200 тис. фунтів летальної зброї, зокрема боєприпаси для захисників України на лінії фронту, демонструє тверду відданість Сполучених Штатів суверенному праву України на самооборону», - йдеться у повідомленні.У посольстві нагадують, що торік США надали Україні безпекову допомогу на суму понад $650 млн, включаючи цей пакет. А загалом з 2014 року обсяг такої підтримки перевищив $2,7 млрд.

 

«Сполучені Штати продовжуватимуть надавати таку допомогу для підтримки Збройних сил України, підтримуючи їх у невпинному захисті суверенітету та територіальної цілісності України від російської агресії», - наголошують у посольстві США.

 

Як повідомляла УМ, у розмові з главою МЗС України Дмитром Кулебою держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Штати готові збільшити оборонну допомогу Україні.