В Україні затверджено Концепцію розвитку ракетних військ і артилерії ЗСУ
Концепцію розвитку ракетних військ і артилерії ЗСУ затвердив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. >>
Речник Кремля категорично заперечує причетна Кремля до масштабної кібератаки на Україну.
Дмитро Пєсков – речник Кремля – в інтервʼю CNN заявив, що Росія не причетна до масштабної кібератаки на Україну.
Як інформує УМ, фрагмент розмови 16 січня опублікувало видання The Hill у Twitter.
Пєсков зазначив, що чув звинувачення зі сторони Укрїни, але хотів би бачити чіткі докази причетності Росії до цього.
«Ми не маємо до цього жодного стосунку. Росія не має до цього жодного стосунку», — сказав він, додавши, що українці «звинувачують Росію практично у всьому».
Служба безпеки України вже розслідує причетність спецслужб Росії до атаки.
Як повідомляла УМ, в ніч із 13 на 14 січня невідомі хакери зламали сайти українських міністерств і державних структур. На них вони залишили повідомлення російською, українською і польською мовами про нібито злив особистих даних у мережу. Не працювали сайти кількох міністерств — освіти і науки, закордонних справ, аграрної політики, а також Державної служби з надзвичайних ситуацій, Нацполіції, «Дії» та інші.
Від кібератаки також постраждав сайт мера Києва. Він упевнений, що це зробила Росія. Секретар РНБО Данілов також упевнений у причетності Росії.
Центр стратегічних комунікацій також вважає, що за атакою може стояти Росія. Метою атаки там назвали дестабілізацію внутрішньої ситуації. Причиною вважають нещодавню поразку Росії на переговорах про майбутню співпрацю України з НАТО.
Державна служба спеціального звʼязку і захисту інформації заявила, що витоку даних не сталося.
США, НАТО і Євросоюз засудили атаку та заявили, що надають техпідтримку Україні.
Також, УМ повідомляла: американські експерти в п'ятницю 14 січня попередили, що після кібератаки на сайти українських міністерств можливі серйозніші атаки, які можуть порушити життя простих українців.
Концепцію розвитку ракетних військ і артилерії ЗСУ затвердив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. >>
У ніч проти 24 травня українські війська вдарили по нафтоналивному причалу терміналу «Таманьнафтогаз», що у Краснодарському краї росії. >>
Україна пережила чергову пекельну ніч – 24 травня російські варвари завдали масованого комбінованого удару по Україні, застосувавши, за даними Повітряних сил, 90 ракет та 600 дронів різних типів, в тому числі й "Орєшнік". >>
Головною історичною травневою подією України є 23 травня — День національних Героїв, встановлений на честь українських борців за волю та незалежність нашої тисячолітньої Держави. >>
У Краснодарському краї рф в Новоросійську внаслідок атаки безпілотників загорівся нафтовий термінал. >>
Військова контррозвідка Служби безпеки затримала у Києві одного із законспірованих агентів фсб, якого ворожа спецслужба 12 років тримала у «режимі очікування». >>