Українці вибороли перші «золоті» й «бронзові» медалі на чемпіонаті світу зі стрибків у воду

13:14, 04.12.2021
Українці  вибороли перші «золоті» й «бронзові» медалі на чемпіонаті світу зі стрибків у воду

Данило Коновалов виборов золото зі стрибків у воду на юніорському чемпіонаті світу 2021

Юніорський чемпіонат світу-2021 зі стрибків у воду розпочався у київському Центрі спорту "Ліко" другого грудня. Змагання триватимуть до 9 грудня.

За підсумками другого дня змагань представники України вибороли дві медалі.

Як інформує Україна молода, про це повідомляє sport.ua

У фіналі зі стрибків з 3-метрового трампліна серед хлопців вікової категорії "А" перемогу розділили українець Данило Коновалов та представник Бразилії Каван Фігейредо Перейра.

Спортсмени набрали однакову кількість очок, тому журі вирішило обом надавати звання чемпіона світу й золоту медаль.

Ще однією нагородою потішила 16-річна Ксенія Байло. У фіналі з 1-метрового трампліна серед дівчат категорії "B" дівчина опинилася на третій сходинці. Вона поступилася лише представниці Німеччини Йоганні Краусс та італійці Елізі Піцціні.

Для обох українських спортсменів це перші нагороди чемпіонату світу в кар'єрі.

Як інформувала УМ, Олександр Усик вийде на об'єднавчий бій за абсолютне чемпіонство в суперважкому дивізіоні.